Jump to content

[DELPHI] Co do tematów


evil
 Share

Recommended Posts

Jeszcze raz ja.

 

Widze że jak jest jakiś banalny problem co każdy mógł by się poradzić np. http://www.unit1.pl/forum/viewtopic.php?t=547 . napisał go sazian a ma 12 punktów Pomógł :) To wszyscy mu pomagają. A jak wystąpi jakiś poważniejszy problem to piszecie że jest google i zamykacie temat. Nie chodzi mi tylko o mój temat, ale o inne też.

 

Myśle że w przyszłości to się zmieni.

Link to comment
Share on other sites

W przyszłości to się nie zmieni.

 

Nie mam zamiaru tolerować czegoś takiego - sam nie wiesz o co Ci chodzi, nie masz pojęcia, to do jasnej ciasnej usiądź, znajdź artykuł, przeczytaj, jeśli będziesz miał problemy ze zrozumieniem, zapytaj, jeśli zaczniesz pisać i trafiłeś na problem - poszukaj, czy nie ma gdzieś odpowiedzi, potem pytaj.

 

Poza tym, jak Sazian kiedyś napisał, ma 12 pomógł, bo jest błąd w tym skrypcie i można wielokrotnie dodawać, może teraz to już jest poprawione, nie wiem.

 

Poza tym, napisałeś, że jak wystąpi jakiś poważniejszy problem to dajemy google i koniec - to co, my mamy Ci cały kod napisać? Sprawdzić czy działa, potem Ty się jeszcze pod tym podpiszesz? Czego Ty w ogóle chcesz? Nie masz pojęcia o co chodzi, to przynajmniej przeczytaj jeden i drugi art, zrób jakieś testy a nie marudzisz. Będziesz już miał jakiś kod i problem, to dasz temat na forum.

 

I nie pisz, że "zamykacie", bo ja jako jedyny na tym forum usuwam/zamykam/poprawiam, więc jak coś to tylko do mnie takie teksty.

Link to comment
Share on other sites

Jak by co to ja mam dwa sposoby na wyłączanie komputera, tylko zaden z nich nie działa. A problem saziana nie wiem czy nadaje się jako nowy temat bo nawet początkujący programista się z tym poradzi

Link to comment
Share on other sites

Masz dwa sposoby, ale nie dałeś kodu, bo nie jesteś na swoim kompie. Ale co nam do tego?! No to jak będziesz u siebie to dopiero zaczynaj nowy temat, a nie dajesz nowy bez kodu. Poza tym potem znowu dajesz posta z tym, jakiego masz wina, powinienes to w 1. poście umieścić, dlaczego ludzie nie rozumieją że dając więcej informacji pomagają nam pomoć im?

Link to comment
Share on other sites

A problem saziana nie wiem czy nadaje się jako nowy temat bo nawet początkujący programista się z tym poradzi

 

to że się pomyliłem i zamiast "or" napisałem "and" to był faktycznie mój błąd i sią do tego przyznaje, szukałem na google, siedziałem nad tym ponad pół godziny i nie zauważyłem akurat tego małego błędu

a inni pomogli dlatego że znali odpowiedz i inne sposoby na sprawdzenie tego

jeśli masz jakiś poważny problem to może się okazać że pozostali też mogą mieć z tym problem i dlatego nie odpowiadają

 

wiem że pisze jakieś brerednie więc już siedzę cicho

 

a jeszcze jedno nie sądze żeby przy odpowiadaniu na czyjeś posty zwracano uwagę na to ile ma punktów pomógł

Link to comment
Share on other sites

a jeszcze jedno nie sądze żeby przy odpowiadaniu na czyjeś posty zwracano uwagę na to ile ma punktów pomógł

 

Mam taką nadzieje lol.

 

OT: Przy okazji można by cos zrobić z tymi punktami (albo dostają wszyscy albo nikt) bo już mi sporo przeleciało koło nosa ...

www.spider.dathox.com :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...