Skocz do zawartości

POMOC DLA NOOBÓW


KaYou

Polecane posty

a [b]poco dział dla początkujących
połowa takich osób uważa że jest świetna a inni to debile to nie ma sensu i tak nie zrozumieją a tyljko utwierdzą sie w przekonaniu że my nic nie umiemy bo odsyłamy po googlah a to oni są "debeściaki"

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] a poco dział dla początkujących
połowa takich osób uważa że jest świetna a inni to debile to nie ma sensu i tak nie zrozumieją a tyljko utwierdzą sie w przekonaniu że my nic nie umiemy bo odsyłamy po googlah a to oni są \"debeściaki\" [/quote]

To niech se nawet utwierdzą taką myśl ale my mamy w głowie swoje i nikt nam tego nie zabierze...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie można zniechęcać początkujących. Jeżeli tylko macie chwilkę czasu i chęci to należy poradzić używając innej odpowiedzi niż porady w stylu "Patrz google" lub powstrzymać się od złośliwych komentarzy . To prawda, że wielu widzi w sobie alfa i omegę (omegę to chciałbym lepiej poznać:) po napisaniu prostego kodu, przez co wzrasta ich poziom szpanu czy czegoś tam... To może wkurzać. Wystarczy więc przemilczeć pytanie zadane przez takiego gościa. Jeżeli dąży się do popularności serwisu unit1.pl, to uważam, że tego typu odpowiedzi zniechęcają i źle świadczą o nas. Człowiek przez całe życie się uczy. Zadufany w sobie jest ten co myśli, że dużo lub wszystko wie...Jeżeli potrafisz zadać sobie pytanie "Czego nie wiem?" i odpowiedzieć na to pytanie, to jesteś wstanie docenić umiejętności każdej pierwotnej kultury. A w tedy uświadamiasz sobie jak mało wiesz, umiesz a zwłaszcza rozumiesz. Inaczej mówiąc treść pytania świadczy o autorze pytania:)

pozdrawiam oksal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niestety czasem trudno się powstrzymać od tego komentarza. Jeśli chodzi o mnie to łatwo się denerwuje (szczególnie po przyjściu ze szkoły w dniu kiedy mamy angola, ziomek z mojej klasy nie potrafi przeczytać "hi" które się czyta "haj" tylko czyta "hi", to już mnie bardzo drażni, bo to powinno się umieć w 3 podstawówy a on zdał do 3 Gimnazjum) i czasami muszę z sobą walczyć by nie odpowiedzieć kolesiowi w sposób "naganny"...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oksal po części się z Tobą zgadzam, warto być uprzejmym żeby w przyszłości ludzi wrócili na nasze forum, ale bez przesady, jeżeli jeden, drugi, trzeci zamiast skorzystać z google zadaje proste, pytanie, nie mając za sobą żadnych podstaw, trzeba być ostrym, bo się nigdy nie nauczy. Będe usuwał posty, a z ludźmi gadał na pw..może to coś pomoże, zobaczymy ;-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oksal zauważ jedną rzecz newbie<>noob każdy z nas był kiedyś newbiem, noob to co innego, ja sie nauczyłem podstaw zupełnie bez neta i jakoś sobie radze, ofkoż nie można na każde pytanie odpowiadać "GUUGLE" bo oczywiście że rozwiązanie będzie w googlach jakikolwiek by nie był problem, no ale niektóre pytania są typowo głupie szczególnie proszenie o kursy do delphi albo c++ bo tego jest mnóstwo i znaleźć to można w 15 sec.

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...