Skocz do zawartości

Mp3 Ram Eater


Varcetti

Polecane posty

A więc ten program odtwarza pliki audio oraz plik video .wmv, został stworzony przeze mnie od strony kodu źródłowego i grafiki(ponieważ grafik miał komplikację :/), grafę robiłem sam więc jest niezbyt fajna bo nie umiem rysować ale myślę, że program ogólnie się wam spodoba, nie korzystałem z żadnych dodatków do dephiego, wszystko zrobiłem sam. Link do pliku:
<del>Mp3 Ram Eater</del>
<del>Mp3 Ram Eater v1.1</del>
Mp3 Ram Eater v1.2

P.S. Jeśli chodzi o nazwę jest taka, ponieważ jeszcze przed optymalizacją kodu program potrzebował dużo Ramu i stąd się to wzięło...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak przesuwam suwakiem a nie mam załadowanego pliku to wyskakuje błąd 'No MCI device open'
2. Źle wyświetla czas utworu
3. Brzydka grafika tongue.gif
4. Między pauzą a zatrzymaniem utworu nie ma żadnej różnicy
5. Klikam na ostatnie dwa przyciski po prawej i nie mam żadnej pozycji na liście - błąd: 'List index out of bounds';
6. Klikam dwa razy na listę, ale nie na pozycję - błąd: 'List index out of bounds'
7. Przydała by się opcja fullscreen dla filmów

Ogólnie program mi się nie podoba sad.gif

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] 1. Jak przesuwam suwakiem a nie mam załadowanego pliku to wyskakuje błąd 'No MCI device open'
2. Źle wyświetla czas utworu
3. Brzydka grafika tongue.gif
4. Między pauzą a zatrzymaniem utworu nie ma żadnej różnicy
5. Klikam na ostatnie dwa przyciski po prawej i nie mam żadnej pozycji na liście - błąd: 'List index out of bounds';
6. Klikam dwa razy na listę, ale nie na pozycję - błąd: 'List index out of bounds'
7. Przydała by się opcja fullscreen dla filmów

Ogólnie program mi się nie podoba :( [/quote]

U mnie nie występują te błędy ale trzeba przyznać, że nie testowałem programu na innym kompie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] U mnie nie występują te błędy ale trzeba przyznać, że nie testowałem programu na innym kompie... [/quote]

Taak..te błędy nie mają nic do tego, na jakim siedzisz kompie, też je mam, poza tym spotkałem kilka innych - radzę Ci porobić różne rzeczy, posprwadzać, a zobaczysz, ile masz tam błędów. Poza tym mi też się grafika nie podoba ;-) i pod przyciski powinny być podczepione podpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze te przyciski - normalne buttony odstraszają, jak reszta grafiki. Nie trzeba mieć talentu by w Photoshopie czy innym zrobić ładnie wyglądające przyciski znaki play,pause bodajże są na dodatek w czcionce Webdings czy jakoś tak. Po drugie ten odtwarzacz ma za dużą formę. Prawie 1/4 ekranu mi zajmuje.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Rolling Eyes Shocked Confused
Jeszcze większe badziewie [/quote]
Smuci mnie twój arogancki stosunek do cudzej pracy.
Nie wiem co miałeś na myśli mówiąc większy badziew...chyba to ci się tak powiedziało bo ja tak nie sądzę.
A mój program miał inny cel niż spotykanie się z twoją krytyką. Był dodatkiem do artu o linii komend i to było jego celem, a że dodałem do tego taką otoczkę to inna sprawa.
Więc smuci mnie że się tak zachowujesz nazywają moją prace badziewiem...
PS//Nie wydaje mi się by mój program był gorszy jak to mówisz, ale to nie jest temat na mój program więc skończe swe wywody [/img]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sazian - nie podoba Ci się, to się nie oddzywaj, zachowaj swoją krytykę dla siebie, jeżeli nie potrafisz jej wyrazić w odpowiedni sposób (chyba, że to jest właśnie dla Ciebie odpowiednie). Powiedzieć można wszystko, trzeba tylko wiedzieć jak.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do właściwej dyskusji
[quote] nie korzystałem z żadnych dodatków do dephiego, wszystko zrobiłem sam. [/quote]
Przepraszam ale chyba nie do końca zrozumiałem. Możesz mi powiedzieć o co ci chodziło, bo ja to mogłem zrozumieć inaczej...
PS//Jak chcesz to mogę ci pomóc grafę robić:) (znam się co nieco na GIMP) bo tak program nie jest totalnym dnem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że pokazujesz program, który nie jest wcale lepszej jakości.
Jeśli Varcetti chce poprawić swój program to powinien mierzyć wysoko.
Bo jak ktoś powiedział lepiej spaść z wysokiego konia.
A jeśli obierze za wzór program podobny nie poprawi swojego programu na tyle by ktoś chciał z niego korzystać zamiast innych masowych produkcji

Greensand moja rada taka napisz Winampa tylko po swojemu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

dużo to sie nie poprawiło smile.gif

Obrazek

1. popraw to wyświetlanie czasu
2. przycisk "Autorzy" zachodzi na niebieski prostokąt
3 przyciski i czas kiepsko dopasowane(mówię przede wszystkim o białym tle)
4 te "suwaki" mógłbyś zmienić na jakieś graficzne
5 pierwszy przycisk z poziomych to co to ma być?? bo jak bym nie wiedział do czego służy to bym sie nie domyślił
6 powtarzanie listy nie działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] 1. popraw to wyświetlanie czasu
2. przycisk \"Autorzy\" zachodzi na niebieski prostokąt
3 przyciski i czas kiepsko dopasowane(mówię przede wszystkim o białym tle)
4 te \"suwaki\" mógłbyś zmienić na jakieś graficzne
5 pierwszy przycisk z poziomych to co to ma być?? bo jak bym nie wiedział do czego służy to bym sie nie domyślił
6 powtarzanie listy nie działa [/quote]

Obiecuję poprawę...

W tej wersji dodałem również fullscreen dla filmów biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Pierwsza próba
Obrazek
Druga próba
Obrazek
Trzecia próba .iiiiii..... w końcu gra
Ale jak widać ciągle błędy

+czasem gra
+poprawiona grafika (czyżby ktoś PhotoShopa opanował smile.gif )
+ładne uruchamianie

-błędy
-gdy zaznaczę plik i nacisnę play to jest cisza
-gdy nie jest wybrana żadna piosenka mogę manipulować suwakiem postępu piosenki
-napisy na dole są niewidoczne
-gdy słuchałem piosenkę i pod jej koniec do listy dodałem drugą program zapętlił się na pierwszej
-brak equalizer’a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...