Skocz do zawartości

[c]humor


Iskar

Polecane posty

Pewna kobieta była już trzy razy zamężna, ale ciągle pozostawała dziewicą. Ktoś w końcu zapytał ją jak to możliwe.

- Za pierwszym razem – odpowiedziała – wyszłam za osiemdziesięciolatka i nie zdążyliśmy skonsumować małżeństwa.

- Za drugim razem wyszłam za żołnierza, ale w dniu ślubu wybuchła wojna, więc wyjechał i nigdy nie wrócił.

- A za trzecim razem wyszłam za mąż za programistę firmy Microsoft. Kiedy miało już do czegoś dość, siedział tylko na skraju łóżka i powtarzał jak dobrze będzie nam ze sobą.

 

 

a to mnie poprostu rozwaliło:

Obrazek

Przyłączacie się? macie jeszcze 50 min :lol: :lol: :lol:

 

// Dobre, może zbierzemy ekipe z Unitu i się tam wybierzemy? ;) - Iskar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 261
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

CYTATJak informuje serwis The Inguirer, dostawcy telewizji kablowej oraz satelitarnej planują wprowadzić nową formę reklamy znaną już doskonale z Internetu – Pop Up. Wykorzystywane mają być dwie techniki umieszczania reklam na ekranie podczas oglądania filmu/programu. Pierwsza z nich, mniej radykalna to wyskakująca reklama w rogu ekranu, którą wyłączymy za pomocą pilota. Druga natomiast, polegać będzie na wprowadzeniu „wyskakującej” reklamy zasłaniającej nam aktualnie oglądany program. Podobnie jak w pierwszym przypadku do jej „obsługi” (np. „kliknięcie” w interesującą nas reklamę w celu zdobycia informacji o produkcie) wykorzystywany będzie pilot. Można przypuszczać, że pomysły te chyba nie ucieszą użytkowników TV…

jeden z komentarzy:

2006 - popupy w TV

2008 - twarde dyski TV - nagraj swoje ulubione seriale!; pierwszy wirus TV; producenci uspokajają; aktualizacja firmware załatwia problem

IV kwartał 2008 - Windows TVista atakuje rynek

2009 - premiera Norton AntiTVirus; TVista SP1 jeszcze w tym roku?; kolejne dziury w MS TVExplore

2010 - wytwórnia FOX sponsorem nowej, bezpiecznej przeglądarki programów, blokuje popupy i to jest jego bronią w walce z TVExplore

2011 - pierwszy trojano-spyware na TV - nie ma powodów do paniki

2012 - zwolennicy ruchu OpenTV w natarciu; premiera TVux - problemy z wyświetlaniem obrazu i z dźwiękiem na niektórych, nietypowych TV zostaną niedługo rozwiązane

2013 - Logitech - król na rynku pilotów; premiera dwurdzeniowego TV; czy TV może być jeszcze szybsze

2014- cztery rdzenie i HT: można oglądać 8 (sic!) programów naraz; magistrala będzie wąskim gardłem?

Co to ja miałem... hm... nie mam TV

 

Vinsky: Tak, na bashu jest trochę fajnych cytatów :P

Janson: fajny film, szczególnie ciekawe były odgłosy rozwalania selera przy pomocy kija baseballowego :lol:

Dobrze wyszły też efekty piorunów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Radi> Dzis jak wracalem to mialem przygode

<Radi> Do teraz mnie ramie boli jak cholera

<Mich> A co sie stalo?

<Radi> Wracam od Agi, ide pod blok, a tam stoi banda lokalnych drechow, wszyscy lysi, ogromni, z lancuchami na klatach.

<Radi> Ide w ich kierunku, bo to moje drzwi. A oni nagle zaczynaja sie do mnie usmiechac. Jeden wyciaga noz, drugi lancuch, trzeci mnie lapie od tylu za szyje.

<Mich> O ku***, no i co dalej?

<Radi> No i nic, kumple z bloku.

<Mich> No to czemu Cie ramie boli?

<Radi> W windzie mnie osa upierdoliła.

 

Own3d!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulead Video Studio robiłem pioruny, pełną wersję 7.0 dostałem do karty telewizyjnej WinFast Deluxe jako dodatek :)

A ćwiczę Aikido, a ten kolega z którym walczyłem to chodził ze mną na aikido, ćwiczył także karate i nie wiadomo co jeszcze :D - chyba Capoeir'ę :D

Ale ja dopiero mam biały pas Aikido ;P Czyli mam same podstawy :) - pół roku ćwiczę raz w tygodniu, mój trener jest Japończykiem, tutaj jest zdjęcie :P (też kwalifikujące się do humoru :P )

 

Obrazek

 

Ale obronę przed tym ciosem co go rzucam na ziemię to sam wymyśliłem, nie wiem czy jest takie w aikido (na razie braliśmy tylko obronę przed ciosem w brzuch i atakiem z góry), bo ten pierwszy blok (przed ciosami w brzuch) co jego rękę na górę kieruję to jest z karate i to on mi go pokazał :)

Mam na nadzieję że za bardzo nie namotałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak namotałeś, że nie wiem o co chodzi :lol:

Napisz czym konwerterujesz filmu do avi, bo mam archiwum mpeg-2 a chciałbym zapisać w jakimś ciaśniejszym formacie (rmvb nie wchodzi w grę - jest chyba tylko jeden progs, który go czyta, a nie znalazłem żadnego, któryp ottrafi konwerterować z tego formatu na cokolwiek. Tj. żadnych freeware / personal )

 

Stary jaka akcje dzis mialem w robocie

jaka?

Mielismy zbroic beton i trzeba bylo przesunac o pare m te glupie prety, no to ja i tomi podnosimy do gory i niesiemy ale ten geniusz sie potknal i wyrznal orla i rozcial sobie warge. No to wypadek wiec trzeba goscia od BHP(popularnie zwanego behapizda> wezwac aby zapisal wszystko sobie. Gosc przyjezda po 30min

poogladal sytuacje popytal sie co i jak i wystawil taki wpis

Pracownik xxx dnia 21.07.06 rozcial sobie warge podczas ciagnecia druta\"

Nie ma to jak behapizdy lol

 

 

edit: do humoru, to się nadawało ujęcie z zakończenia roku szkolnego :P

Dzisiaj wrzucę.

 

edit:

 

Rozmawia dwóch adminów:

- Mój kumpel wczoraj w 5 minut uszkodził główny serwer.

- Jest hakerem ?

- Nie, debilem...

 

Spam - jedyna rzecz którą na pewno dostaniesz pod choinkę.

 

Rozmowa dwóch kumpli:

- Słyszałeś, że Stefana wczoraj dresiarze 2 razy pobili?

- Nie, a dlaczego?

- Pierwszy raz dostał bo nie chciał oddać komórki. Ale w końcu oddał.

- A drugi raz?

- To był Sagem.

 

Międzynarodowa wycieczka przyjeżdża pod największy wodospad na świecie:

- ....ooo God, it's wonderfuuuuul.....

- ....ooo main Gott, das ist wuuuuunderbar....

- ....gospodin, eto priekrasnoooojeee...

- ....o kurwa, ja pierdoooooleeee

 

 

Po wielu latach do nieba trafili prezydenci: Putin, Castro i Kaczyński.

Siedzą sobie na niebieskiej łące i płaczą. Pan Bóg to dojrzał i pyta o powód ich żalu.

- Nie udało mi sie do końca stworzyć wielkiej Rosji - powiedział Putin.

- Nie martw się, pokazałeś im drogę. Dalej pójdą sami...

- Trzymałem naród za mordę, nic ode mnie nie mieli - ubolewa Castro.

- Nie martw się, za rok na Kubie znajdą ropę i bedą mieli dobrobyt - uspokaja Bóg.

Następnie Bóg spojrzał na Kaczyńskiego, przysiadł się i ... też zapłakał.

 

Nie programuj w święta - bug się rodzi. - ciekawe.... Iskar to wymyślił, czy zerżnął?

 

// zerżnął ;p ale nie pamiętam skąd - Iskar

 

Na podstawie J 8:2-16

 

Wówczas uczeni w piśmie i agenci BSA przyprowadzili do niego kobietę, którą pochwycono na kopiowaniu CD-ków, a postawiwszy ją pośrodku, powiedzieli do Niego:

Nauczycielu, tę kobietę dopiero pochwycono na kopiowaniu CD-ków. W prawie Ustawa o Prawach Autorskich nakazuje nam takie kamieniować. A Ty co mówisz?. Mówili to wystawiając go na próbę, aby mieli o co go oskarżyć.

 

Lecz on nachyliwszy się nad laptopem kodował w assemblerze. A kiedy w dalszym ciągu go pytali, podniósł się i rzekł do nich: Kto z was nie miał nigdy pirackiej kopii, niech pierwszy rzuci na nią kamień. I powtórnie nachyliwszy się kodował w assemblerze. Kiedy to usłyszeli, wszyscy jeden po drugim zaczęli odchodzić, poczynając od starszych, aż do ostatnich. Pozostał tylko on i kobieta, stojąca na środku.

Wówczas, zachowawszy kod na dysku rzekł do niej "Kobieto, gdzież oni są? Nikt cię nie potępił?" A ona odrzekła "Nikt, Panie!". Rzekł do niej: i ja ciebie nie potępiam. Idź, a od tej chwili nie bierz już do ręki CD-ka chronionego prawem autorskim.

 

A oto znów przemówił do nich tymi słowami: Ja jestem open source, kto idzie za mną, nie będzie płacił bandytom za licencje. Rzekli do niego prawnicy: Ty sam sobie wydajesz licencję. Licencja twoja nie jest prawdziwa! W odpowiedzi rzekł do nich: Nawet jeśli ja sam sobie wydaję licencję, licencja moja jest prawdziwa, bo wiem skąd powstał mój kod źródłowy open source i jak będzie działał. Wy zaś nie wiecie ani co jest w execach, ani co one robią. Wy dajecie sąd według zasad bandyckich, ja nie bronię licencji nikomu. A nawet, jeśli zabronię, to moja licencja jest prawdziwa, bo nie jest to mój exec, ale wszystkich, którzy się do niego przyczynili.

 

Dziś rano Lech Kaczyński ogłosił ambitny plan dla IV RP, plan dostał kryptonim AKCJA WISŁA. Akcja ma polegać na pogłębianiu dna i trzymaniu się koryta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobię konwertuje na format DV :)

pamiętaj - DV - avi, DVD - mpg :)

Tylko, że DV dużo więcej zajmuje - 25 minut ~ 4 GB,

dlatego, czasem jak w tym chcę zapisać większy fragment filmu to korzystam z partycji NTFS aby się zmieścił z jednym kawałku :)

A czego używam ?? Ulead Video Studio 7.0 - ten sam co do piorunów :D

Klikam Share/Create Video File/PAL DV

A potem VirtualDub takie avi bez problemu konwertuje jak zechcesz :)

Tylko nie zapomnij przed konwersją VirtualDub'em ustawić filtra deinterlace (aby usunąć brzydkie scanlines :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało mam praktyki... Ech... tym czasem zrobiłem "konwersję" przy pomocy movie makera :-/

Nie bijcie za jakość, tylko pierwsze zdięcie bło robione jako zdięcie, pozostałe to kadry z filmów. A film robiony lekkim cyfrakiem bez wizjera w jasny dzień. "Kamerzysta" był na innej desce (inazcej się nie dało, zoom za mały żeby sięgnąć z brzegu)

 

Obrazek

 

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

http://rapidshare.de/files/26786233/15.WMV.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w rzeczy samej :)

Tak samo jak się mnie gość pytał w sklepie (kolega którego spotkałem) jak się pisze programy, bo go to ciekawiło, a ja mu odrazu zacząłem nawijać o kolejce komunikatów ;P hehe

rozpędziłem się :D No, w tych (komputerowych) sprawach trzeba mieć trochę wprawy ("praktyki"), żeby coś skapować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... udało mi się :D

Konwersję zrobiłem progsem "MediaCoder" - ale zadziałało dopiero jak zarządałem kodowania XviDem, bo przy DivXie kodowanie bło takie, że chyba rpzez godzinę szukałem biblioteki do odtwarzania (i nie znalazłem)

 

 

A filmik fajny :D

Szczególnie ciekawy byłwyraz twarzy "obserwatora"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczę tu taką ciekawostkę o pewnym polskim informatyku...:)

 

Jan Pająk...Może słyszeliście?

Cytat z wiki:

 

Jest wyznawcą teorii spiskowej, wg której Ziemia okupowana jest od 40.000 lat przez istoty pozaziemskie zwane przez niego UFOnautami. Uważa, że są oni odpowiedzialni za porwania ludzi, klęski żywiołowe, epidemie oraz katastrofy takie jak atak na World Trade Center i Pentagon 11 września 2001 roku, katastrofę budowlaną na Śląsku 28 stycznia 2006 roku. Twierdzi również, że był wielokrotnie porywany na pokłady ich statków. UFOnauci są też według niego sprawcami aktów sabotażu wymierzonych w niego oraz strony internetowe, na których znajdują się jego publikacje. Uważa, że w 1989 roku UFOnauci byli sprawcami wypadku samochodowego w którym zginęli Andrzej Kurek i Zdzisław Kamiński, redaktorzy tworzący program Sonda.

 

To tylko część prawd Pająka możemy się też dowiedzieć że Copperfield to właśnie Ufok, lub też że liczba PI ma zmieną wartość...

Niektórzy lubią taki humor więc napisałem tę notke o sławnym polskim informatyku:), A gościu jest już dość znany (zobaczcie na gogle)

http://ruchoporu.org/ - ruch oporu (przed UFOkami)

http://jan-pajak.com/pajak_jan.htm – stronka samego pająka, niestety jak sam stwierdził (jest w FAQ) strona jest atakowana przez Ufoków przez co ma problemy z tym by lepiej wyglądała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

ps: niektóe stałe naprawdę mają zmienną wartość ( nie w komputerach oczywiście ) w czasie, ale jak narazie nie wiadomo KTÓRE ( chodzi o symulacje powstania wszechświata, oraz o jego "ewolucję". Zamiast wyników obliczeń wychodzą śmieci. Oczywiście jest też taka możliwość, że to nie stałe zmieniają wartość, tylko istnieją parametry, które nie zostały uwzględnione w obliczeniach). Wpływu ufonałtów nie udowodniono

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś taka książkę "Bogowie byli austronautami" Erich von Danken. Tam właśnie jest opisane, ze ludzie są niejako eksperymentem "obcych" i nawet są na to dowody (na ile prawdziwe to nie wiem ;) ). Wszystko zaczeło się od podwodnych labolatoriów... Autor napisał jeszcze kilka ciekawych rzeczy więc dla zaineresowanych polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...