Skocz do zawartości

[c]humor


Iskar

Polecane posty

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 261
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 month later...

Pewno większość już to widziała ale zarzucę linkiem

 

http://www.klikplej.pl/film%2c1870

 

No po prostu wypust jakich mało

 

PS. Ale przypomina mi trochę Krajew4 jak on kiedyś żulił na IRCu o 5zl na SMS'a do sympatii xD Wszak to jest dużo bardzie obciachowe.

"Bogowie to bugi ludzkich umysłów" Gifanonim ®

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

dawno tu nie bylo nic wrzucane :)

 

Student poszedł zdawać ustny egzamin. Zdaje, zdaje, meczy się męczy, ale coś mu nie wychodzi. Profesor coraz bardziej wnerwiony widzi, że student nie kumaty i chce go oblać. Ale student nie daje za wygraną i prosi o drugą szanse. Na co profesor odpowiada:- No dobra. Jeśli odpowie pan na jedno moje pytanie, to zalicze panu egzamin. Proszę mi powiedzieć: Kto to jest STUDENT? Po czym student z em na twarzy odpowiada: No więc STUDENT to młoda osoba, która dąży do zdobycia wiedzy itp. itd. Na co profesor tak patrzy i mówi: - Otóż nie. STUDENT to takie małe gówno co pływa po wielkim szambie i z trudnością próbuje dopłynąć do wyspy zwanej MAGISTER. Student wkurzony nie wie co powiedzieć. Profesor chce wpisać mu pałę, na co student się odzywa: - To niech mi pan profesor powie : - kto to jest PROFESOR? Profesor em zaczyna mówić, że to starsza osoba bardzo inteligentna itd. itp. Student popatrzył i powiedział: - Otóż nie. PROFESOR to było kiedyś takie małe gówno pływające po wielkim szambie, które z trudem dopłynęło do wyspy MAGISTER, posiedziało tam trochę, znudziło mu się, następnie z trudem dopłynął do wyspy zwanej PROFESOR i teraz siedzi tam i robi wielkie fale, żeby te inne gówna nie dopłynęły do swoich wysp!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dajcie spokój panu Howardowi Webb :rolleyes:

Polacy nie zasłużyli na zwycięstwo w tym meczu,

a nawet z czystym sumieniem powiem, że powinni przegrać - o!

to smutne, iż Polska reprezentacja PN nie potrafiła ograć najsłabszej drużyny swojej grupy,

może nawet najgorszej na Euro 2008 :huh:

i tyle na ten temat z mojej strony :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...