Jump to content
Sign in to follow this  
geekseller

[Oferta Pracy Zdalnej] Programista PHP/JS

Recommended Posts

Miejsce pracy:

100% praca zdalna

 

Forma zatrudnienia:

Pełny etat (160 godzin miesięcznie), umowa o dzieło (firma ma siedzibę w USA, stąd brak możliwości zatrudnienia na umowy o pracę) + ubezpieczenie zdrowotne.

 

Wymagane umiejętności:

- PHP7/MySQL

- XHTML/CSS

- JavaScript

- Doświadczenie w pracy z zewnętrznymi API (PHP + GuzzleHttp), większość projektów to integracja naszego systemu z innymi API

- Dobra znajomość GIT

- Rzetelność oraz punktualność

- Dobre nawyki programistyczne, stosowanie się do zasad SOLID, pisanie testów z użyciem PHPUnit oraz Codeception

- Firma funkcjonuje w czasie amerykańskim, wymagamy aby część Twojej pracy odbywała się po godzinie 15 czasu polskiego, szczególnie pomiędzy 15 a 20.

- Dobra znajomość języka angielskiego. Zmiany w repozytorium i dokumentację piszemy w języku angielskim. Komunikacja z zespołem support jest po angielsku. Wszyscy nasi klienci oraz partnerzy są z USA. Tylko spotkania programistów odbywają się w języku polskim.

 

Mile widziane doświadczenie:

- Znajomość zagadnień związanych ze skalowaniem aplikacji

- Vue.js

- Umiejętność obsługi systemów Linux

- Slim 3, Laravel, Eloquent, RabbitMQ

 

Zakres obowiązków:

Praca nad rozbudową stworzonej od zera (bez użycia frameworków) platformy e-commerce z tysiącami użytkowników i milionami transakcji. Twoje codzienne wyzwania będą dotyczyć optymalizacji systemu i integracją nowych platform za pomocą ich API.

 

Komunikacja i narzędzia:

Slack, Bitbucket, YouTrack, Gmail, Google Drive

 

Wynagrodzenie:

- $2500 = 9200 zł netto (w zależności od kursu dolara) 

- Gwarantowane ubezpieczenie zdrowotne 

- Minimum raz w roku przyznajemy podwyżkę.

 

O nas:

Stworzyliśmy platformę “e-commerce multichannel”, która łączy się za pomocą API internetowych platform sprzedażowych, gdzie klient w jednym miejscu ma dostęp do zarządzania zamówieniami oraz inwentarzem. Nasz system przetwarza tysiące zamówień dziennie oraz obsługujemy ponad 5000 sprzedawców i każdego dnia zapisują się nowi użytkownicy. Pracujemy na wielu serwerach i na co dzień rozwiązujemy problemy związane z optymalizacją systemu (przetwarzanie i kolekcjonowanie ogromnych ilości danych), łączeniem się z nowymi API oraz tworzymy przyjazny dla użytkownika interfejs. Nie korzystamy z frameworków. Cały kod napisany jest od podstaw przez naszych programistów w obiektowym php. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która jest oficjalnym partnerem Google, ShipStation,  Walmart, dzięki czemu mamy dostęp do zaawansowanych możliwości API tych platform oraz lepszej pomocy technicznej. Więcej informacji o firmie na stronie geekseller.com.

 

CV i ewentualne pytania prosimy wysyłać w języku angielskim na adres: daniel@geekseller.com. Wraz z CV prosimy wypisać umiejętności wraz z poziomami wiedzy oraz przykłady zrealizowanych projektów wraz z krótkim opisem w jakim stopniu i w jakim zakresie brało się w nich udział.

 

Oferta:

https://docs.google.com/document/d/1oRWv4anJIseU5HMoZcCG3R1-asutEPiv0JlBLyHEEGg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...