Skocz do zawartości

Skąd wasze ksywki i avatary??


KaYou

Polecane posty

Tak więc ja zacznę.
Ksywka TYFEK lub KaYou .
Tyfek-z gimnazjum , nie pamiętam , skąd sie wzięło:P

KaYou - powstałe z fazy koleżanki, na lekcij języka polskiego. Literowała moje imie po angielsku (Kuba) zapisywała, brechtając się i wyszło jej : "Kajubiej" nie zczaiłem o co jej chodzi, więc znormalizowałem i skróciłem na KaYou tongue.gif proste no nie??

Avatar - zrobiony w PS, z nudów biggrin.gif

"(2b || !(2b)) == question" W. Shakespeare

http://jakubniwa.pl - świat sztucznej inteligencji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
O, bardzo ciekawe pytania ;-)

Iskar - znajomi zaprosili mnie do gry w Dungeons & Dragons, jako że chciałem grać Łotrzykiem, odpaliłem grę Majesty (polecam!) i wyszkoliłem kilku, a jak wiadomo w Majesty bohaterowie mają różne ciekawe imiona i przydomki, jeden z nich nazywał się Iskar Złotogryz, spodobało mi się, tak zostało ;-)

Klatki avataru zrobiłem w paintcie, w czymś tam zrobiłem z tego gifa. Przedstawia jazdę na gumie, pierwszy trick jakiego się nauczyłem na rowerze ;-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny temat...
No to tak
Green – znaczy newbi cały czas się nim czuje smile.gif. Znaczy to tyle co pokora…
Sand - nie wiem czemu ale jakoś mi się to tak kojarzy ze mam słomiany zapal

Najpierw wymyśliłem ksywke a potem tę filozofię smile.gif

Avatar nie pamiętam skąd…ale lubię koty i ma fajne oczy :shock:
biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destruction - jeszcze z gimnazjum, lubiłem wtedy niszczyć kompy :], interesowałem sie wirusami, formatowaniem itp,
a z liceum mam Blind powoli przezucam sie z Destruction na blind, bo mi sie bardziej podoba. A czemu blind? nie wiem tongue.gif. Ktos tak wymyslił i zostało.

Avatar - kumpel mi zrobił zdjecie telefonem na przerwie i mi sie spodobało smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja smile.gif

Kiedyś miałem pseudo Komisarz, etymologia - nazwisko Komisarek.

Spider hmm... dość ciekawa historia. Jak przyszedłem do tej szkoły to na każdej infie graliśmy w Quakea i Unreala. Czasem nasz nauczyciel od infy (taki zbieg okoliczności że to mój kuzyn) grał razem z nami. Dość dobrze wymiatałem wtedy w gierki i ciągle ktoś się na mnie wqr*** to też raz jak nauczyciel(tak samo się nazywa jak ja) wchodził do klasy, ktoś do mnie krzyknął Komisarz zabije cię. Pierwszy raz wtedy pomyślałem o jakimś innym nicku bo jak do nauczyciela krzyczą na lekcji takie rzeczy nie jest dobrze smile.gif. Spider - sam nie wiem dlaczego wiem że od wtedy pierwsze co mi naszło na myśl.

Avatara zrobiłem sobie w 3D studio max jak tworzyłem grafikę do aniamtora, bo mam taką manie że wszystkim moim projektom daje nazwy pająków
Animator – LonkLeg
Silnik graficzny - TeGenar
Silnik fizyczny – PhyLum
Znaczek ^*^ przy napisie Spider chyba wiecie co oznacza smile.gif

Pozdrawiam
Spider ^*^

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat wink.gif

To forum to chyba ostatnie miejsce, w którym posługuję się jeszcze pseudo "Nakiel". Nie ma w nim żadnej filozofii, mieszkam w Nakle nad Notecią, które kiedyś nazywało się Nakieł, a więc Nakieł -> Nakiel wink.gif

W internecie posługuje się głównie nickiem Dolphin ( ulubiony zwierzak + podobieństwo do Delphi :] ), zaś poza nim jestem "Gucio", ksywa od nazwiska.

Avatar zwykle przedstawia u mnie postacie z Final Fantasy. Moim zdaniem twórcy FF są mistrzami w tworzeniu "graficznych" postaci ludzkich.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nick to ja mam całkiem w sumie przypadkiem, kiedyś sobie konto e-mail na wp.pl zakładałem (dawno, dawno, temu, chyba w 1 gim.) i mi przydzieliło krajew4 i tak zostało do dzisiaj smile.gif a awatar to też przypadek z tapety wycięty smile.gif

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia mojego nicka jest taka że w szkole wołali na mnie Drążek ( od nazwiska Drążkiewicz ). Pewnego dnia założyłem sobie maila na free.os.pl : drazek@os.pl i zostało Drazek ( Drążek bez polskich liter smile.gif ) tongue.gif

Co do avatara to pochodzi on z listy avatarów z GameSpy.

:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- o grasz w wh40? ja też gram tylko że w WFB.
@topic-DarkAndrew -Andrew od imienia, a Dark to hmm... niektórzy uważają że mam dość "satanistyczne" poglądy, no nie wiem może coś w tym jest.smile.gif
Aa właśnie-avatar, pdoba mi sie, [b]pozatymlubie final fantasy.

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to tajemica 8) nawet dla mnie laugh.gif Kiedyś go wymyśliłem zupełnie przypadkiem, a później się dowiedziałem, że tsr to pewien rodzaj programów rezydentnych i bardzo mi się spodobało :twisted:
Na avatarze widnieje zarys mojej postaci w knajpkowym świetle wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz moja kolej biggrin.gif
Moja ksywka Spine została wymyślona przeze mnie wiele lat temu jak jeszcze nie uczyłem się niemieckiego, ale spotkałem polaków z niemiec i pytałem się ich jak jest pająk po niemiecku smile.gif Myślałem wtedy, że pisze się przez jedno 'n' i tak zostało tongue.gif Spine (czyt. Szpine).
A do avatara zawsze staram się dać moje zdjęcie, jak teraz np., czyli ja z moją nową kamerą DVD HITACHI. A wcześniej miałem w masce Jasona - z filmu piątku trzynastego, taka maska hokejowa z latexu niestety (bo plastikowa prawie 300 zł kosztuje !!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...