Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Carl

Zadanie na I etap konkursu informatycznego gimnazjum pomocy!

Polecane posty

Rok temu miałem laureata z konkursu informatycznego w gimnazjum, moi koledzy też chcieli spróbować swoje siły lecz dziś napotkali sie na takie zadanie:

https://zadania.oig.edu.pl/OIG/stored_files/download/16569335

Na napisanie tego konkursu ma się 90 min do tego zadanie jest jeszcze zadanie z Excela i z Worda lub grafiki.

Jestem zdziwiony ponieważ rok temu na finale trzeba było napisać program Lotto z użyciem tablic, który był banalny z porównaniem do tego co zobaczyłem dzisiaj.

Wszyscy moi koledzy na szczęście przeszli pierwszy etap ale chciałbym się dowiedzieć jak można rozwiązać to zadanie. :) :) :)

Przepraszam za słaby Polski ale mieszkałem w Anglii od 7 lat i dopiero wróciłem 3 lata temu .

<br />Ja rok temu miałem laureata jak napisałem w pierwszym zdaniu ale ok. Nie szukałem na internecie więc przepraszam :/ Konkurs sie pisze ze wszystkiego z czego sie nauczysz przed nie mozna uzyc internetu, a koledzy nie uczyli sie o uzywaniu string w programie.<br />
<br /><br />Ja rok temu miałem laureata jak napisałem wcześniej ale ok. Nie szukałem na internecie więc przepraszam :/ Konkurs sie pisze ze wszystkiego z czego sie nauczysz przed nie mozna uzyc internetu, a koledzy nie uczyli sie o uzywaniu string w programie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować