Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

domin

[Projekt] Kursy Walut NBP

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Chciałbym pochwalić się moim pierwszym projektem napisanym w języku C#. Program nazywa się Kursy Walut NBP, wiem, wiem, nie jest to program, który może się przydać wielu użytkownikom, ale pisząc go wiele się nauczyłem, co było głównym celem projektu. Korzystałem tutaj z takich narzędzi, jak: Visual Studio 2013, git oraz GitHub. Jeśli chodzi o silnik graficzny i API, to wybrałem Windows Presentation Foundation (WPF). Gdyby ktoś chciał skrytykować kod, który napisałem, to nawet zachęcam, ale żeby to nie było coś typu "Tak się nie pisze.", lecz coś, co przedstawiłoby mi błędy, które popełniłem, coś co nauczyłoby mnie dobrych praktyk programistycznych. Także, jeśli ktoś ma ochotę, to zapraszam do mojego projektu:

 

https://github.com/D...leases/tag/v2.0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobrze wyszedł Ci ten programik :) Dzieki takiemu czemus najszybciej sie nauczysz, praktyka się liczy a nie teoria, od małych rzeczy do co raz większych i tak dalej, powodzenia z dalszymi projektami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki ;). Z tego założenia wychodzę. W sumie jest to mój drugi projekt programistyczny, ale pierwszy w C#. Na tym poprzednim się trochę przejechałem i nauczyłem się, że lepiej zacząć od mniejszych projektów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny ten programik, muszę go trochę potestować i jak będzie działał dobrze to będę z niego korzystał. Kursy walut potrzebuję codziennie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...