Jump to content
Sign in to follow this  
Toster

Pisanie gry.

Recommended Posts

Hej, hej, hej.

Może kogoś zainteresuje ten filmik. Znajomi znajomego założyli firmę od zera robiącą gry. Wszyscy kolesie mają kilka lat doświadczenia w game dev zanim się na to porwali. Na filmiku możecie prześledzić kolejne etapy powstawania gierki, wydawałoby się prostej technicznie. Praca full time a nie po nocach klepanie kodziku:

Może kogoś zainteresuje, a może wielu uświadomi ogrom pracy i czasu potrzebny na stworzenie tytułu.

Super, że wrzuciłeś. Aż miło się oglądało. Pod wrażeniem jestem, że rozeszło się w ilości 600k. Przy widoku z góry przypomniało mi się stare GTA 1 ;) na filmiku przejście z 2d kamery do tej już 3d wraz z większą różnorodnością modeli itp. - wygląda świetnie wtedy już.

Szkoda, że nie ma chyba na iOS ;) na jakimś gotowym silniku to robili czy wszystko od zera? Bo widzę logo PhysX tylko na końcu. A widzę w rogu logo chyba Ogre - z tego co pamiętam z dawnych lat to chyba jakiś tam silnik był.

Jestem pod wrażeniem, zawsze chciałem wziąć udział przy takim projekcie. :)

Może ta historia pomoże komuś podjąć decyzje i zaryzykować - zacząć spełniać swoje marzenia. :)

Pozdrawiam :)

wzieli ogre i na nim zaczeli dlubac. Nie wiem jaki silnik do fizyki. Po wersji PC robili porty na xBoxa i PSy ale nie znam szczegolow, pewnie mozna na ich stronie sprawdzic na co wydali

Niesamowite jak w krótkim czasie rozwinęli ten projekt, rozbudowana fizyka, modele 3D i efekty specjalne. Filmik bardzo fajnie przedstawia rozwój gry. Jak dla mnie bomba :).

Bardzo ciekawy projekt ja gratuluję wam wytrwałości :) Pewnie zajęło wam to dużo czasu, wyszło fajnie, może w przyszłości jakiś duży projekt?