Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Karolina Pachel

Komputer Raspberry PI – niezwykły gadżet dla uczestników Atmosphere 2013

Recommended Posts

Witajcie!

 

Chciałam Was zaprosić do organizowanej w Poznaniu 13-14 maja konferencji Atmosphere, która dedykowana będzie firmom dynamicznie rozwijającym swoje usługi w sieci WWW. Wśród gości specjalnych spotkania są m.in. Paul Hammond, odpowiedzialny za takie projekty jak webkit2png, favcol, minimum i flickr, Brian McCallister, światowej sławy koder, pracujący dla największej na świecie platformy społecznościowej Ning oraz Jonathan Snook podziwiany autor bloga snook.ca, projektant, webdeveloper, twórca kodów i znaczników, imponujący wiedzą z zakresu CSS, JavaScript, PHP i MySQL.

 

Konferencja Atmosphere w Concordia Design w Poznaniu http://atmosphere-conference.com będzie pierwszym spotkaniem ludzi związanych z serwisami internetowymi od strony budowy i zarządzania w Polsce. Serwisy internetowe funkcjonują w modelu permanentnego rozwoju. Największe z nich obsługują każdego dnia miliony użytkowników. I choć nie każdy serwis działa w ten sposób, to jednak większość aspiruje do takich wyzwań. Jak obsłużyć duży ruch na stronie i co zrobić, aby serwis pozostał stabilny nawet przy rekordowej liczbie użytkowników? Na te i inne pytania będą próbowali odpowiedzieć goście konferencji Atmosphere. Zaproszeni są wszyscy, którzy chcą budować rozwiązania na dużą skalę, szczególnie inżynierowie z doświadczeniem i wizją, którzy chcą rozmawiać o nieszablonowych problemach aplikacji web, dlatego nie może Ciebie zabraknąć!

 

Atmosphere jest niestandardowa pod każdym względem! Uczestnicy otrzymają Raspberry PI - komputer wielkości karty kredytowej, który podłącza się do wyświetlacza oraz klawiatury. Uczestnicy nie wrócą z konferencji z kolejnym plecakiem, a z genialnym gadżetem, który inspiruje i daje możliwość stworzenia projektu w oparciu o minikomputer.

 

Dla Was specjalny kod rabatowy, upoważniający do 15% zniżki na kwotę rejestracyjną: "unit1_15". Rejestracja dostępna jest na stronie:http://atmosphere-conference.com/registration

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...