Skocz do zawartości

Kreatywny pomysł na stronę www godny zainteresowania


Arsen12

Polecane posty

Witam

 

Opiszę sprawę jak najprościej - szukam zainteresowanych osób, znających się na programowaniu stron www, wszelkiego rodzaju grafików lub osób znających się na temacie.

 

Pomysł powstał dziś wraz z kolegą, sam od razu się zainteresowałem jego pomysłem gdyż stwierdziłem że jest orginalny, sam w pierwszej chwili lekko go zignorowałem, gdyż myślałem że na pewno coś takiego istnieje, lecz zdziwiliśmy się, że w sieci nic takiego nie ma

 

Pomysłu tu nie opiszę z wiadomych przyczyn lecz wszystkich zainteresowanych współpracą programistów a także pozostałych ludzi którzy mogli by pomóc w tworzeniu serwisu www, zapraszam do skontaktowania się z nami na gg(podam na końcu posta) lub prywatnej wiadomości, wtedy opiszę pomysł dokładniej i sami zdecydujecie czy chcielibyście poświęcić na to swój czas

 

Na motywację dodam że od razu spytaliśmy o zdanie pięciu znajomych których pasją są wszelkie sprawy związanie z tworzeniem stron www, programowaniem gier, a ich reakcja była jak najbardziej pozytywna, taka jak moja, ze śmiechem odpowiedzieli nam że takie coś już na pewno istnieje, sam pomysłodawca nie zwrócił uwagi na swój pomysł gdyż wydał się banalny, sam po chwili się dopiero zorientowałem się że mogło by się to cieszyć dużym zainteresowaniem.

 

Cóż przepraszam że tak napisaliśmy to bez żadnych informacji i właściwie po przeczytaniu nie zapoznaliście się z żadnymi konkretami ale jeśli będziecie zainteresowani to tak jak mówiłem proszę o kontakt, mile widziane oczywiście jakieś zaprezentowanie swoich umiejętności poprzez pokazanie swoich wcześniejszych dokonań, np projektów.

 

Gadu gadu: 46469329

 

Z góry dziękujemy

Pozdrawiamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o poważne traktowanie przyszłych współpracowników. Czyli o niezostawianie samego numeru gadu-gadu. Adres e-mail jest znacznie lepszy jeśli chcesz, żeby ludzie traktowali Twoje ogłoszenie poważnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh. Rozumiem, że poprostu masz jakiś pomysł na nowy portal i szukasz ludzi? Ale nie chcesz o nim pisać żeby ktoś nie podpatrzył pomysłu?

 

Ok. Powiedzmy jako potencjalnie zainteresowana osoba może w takim razie chociaż ty pokażesz jakieś projekty, które wykonałeś linki etc.? Wrzuć tu.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wszystkie projekty są jedyne i niepowtarzalne i też myślałem że zrobią furorę w nie tylko polskim internecie.

Na szczęście umiejętności miałem takie owakie i zrobiłem te projekty sam.

 

...i szału nie ma jak to z takimi sprawami

 

Pod rozwagę, a, i fejsbuk jednak istnieje...

Galeria przyrodnicza http://fotokrajobrazy.warmia.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...