Skocz do zawartości

Matura z informatyki


raker131

Polecane posty

Witam serdecznie,

mam pytanie odnośnie matury z informatyki, Chcę dobrze przygoować się do tej matury i związku z tym nasówa się pytanie jakie książki, podręczniki, artykóły polecacie aby solidnie przygotować się do tego egzaminu. Przerabiam raz w tygodniu conajmniej jeden arkusz maturalny z informatyki. Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawałem 2 lata temu mature z informatyki i powiem tak. KPINA i to jaka xD chciałem mieć delphi 7 na częsci przy komputerach, a dostałem delphi 5 i to takie na którym nowy projekt się nawet nie uruchamiał :D

 

Odnośnie poziomu jeżeli ogarniasz mniej więcej komputer to mature z informatyki zdałeś. Choć powiem jak 5corpio zdaj lepiej fizyke i matme.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Matematyka i fizyka Ci się bardziej przyda na studiach informatycznych niż informatyka tak naprawdę ;) W gruncie rzeczy informatycy po studiach są świetnie przygotowani z tych przemdiotów ale warto już wcześniej (np. własnie w liceum przed maturą) zrobić sobie odpowiednie zaplecze pod względem tych przemiotów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Zgadzam się, matematyka i fizyka :) Nie wiem jak jest teraz z maturą, za moich czasów była bardzo trudna, ludzie wychodzili przeklinając na czym świat stoi. Z tego co pamiętam zdała tylko jedna dziewczyna wtedy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

hmm u mnie w szkole od 4 lat (tzn to było 2 lata temu) nikt nie zdawał oprócz mnie, zdałem na 30% bez siedzenia przy książkach, ale ogólnie jak nie umiesz pisać algorytmów itd. to nawet nie idź, dobra znajomość matmy też się przyda... i ogólne logiczne myślenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 10 months later...
  • 7 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...