Skocz do zawartości
raker131

Matura z informatyki

Polecane posty

Witam serdecznie,

mam pytanie odnośnie matury z informatyki, Chcę dobrze przygoować się do tej matury i związku z tym nasówa się pytanie jakie książki, podręczniki, artykóły polecacie aby solidnie przygotować się do tego egzaminu. Przerabiam raz w tygodniu conajmniej jeden arkusz maturalny z informatyki. Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Nie wiem jak teraz z maturą ale dużo bardziej polecam przyłożyć się do matematyki rozszerzonej ;) ona otwiera wiele więcej "drzwi" niż matura z informatyki. + ew. fizyka jak ogarniasz. Matematyka+fizyka a informatykę to tam pobocznie można ;p

Zdawałem 2 lata temu mature z informatyki i powiem tak. KPINA i to jaka xD chciałem mieć delphi 7 na częsci przy komputerach, a dostałem delphi 5 i to takie na którym nowy projekt się nawet nie uruchamiał :D

Odnośnie poziomu jeżeli ogarniasz mniej więcej komputer to mature z informatyki zdałeś. Choć powiem jak 5corpio zdaj lepiej fizyke i matme.

Matematyka i fizyka Ci się bardziej przyda na studiach informatycznych niż informatyka tak naprawdę ;) W gruncie rzeczy informatycy po studiach są świetnie przygotowani z tych przemdiotów ale warto już wcześniej (np. własnie w liceum przed maturą) zrobić sobie odpowiednie zaplecze pod względem tych przemiotów ;)

Zgadzam się, matematyka i fizyka :) Nie wiem jak jest teraz z maturą, za moich czasów była bardzo trudna, ludzie wychodzili przeklinając na czym świat stoi. Z tego co pamiętam zdała tylko jedna dziewczyna wtedy :)

hmm u mnie w szkole od 4 lat (tzn to było 2 lata temu) nikt nie zdawał oprócz mnie, zdałem na 30% bez siedzenia przy książkach, ale ogólnie jak nie umiesz pisać algorytmów itd. to nawet nie idź, dobra znajomość matmy też się przyda... i ogólne logiczne myślenie

Specjalna rejestracja, żeby reklamować kinomaniaka...

Coś trzeba zrobić z tymi wykopywaczami starych wątków.

Matura z informatyki jest bardzo trudna:) Bardzo mało ludzi ją zdaję , mateamtyka rozszerzona bardzo Ci się przyda do niej :)

Znajdź sobie podręczniki i poczytaj je, a później to chyba najlepiej jak najwięcej ćwiczyć :)

matura z infy jest i trudna i mało do czego potrzebna, sam podchodziłem i oblałem, teraz wiem, że nie było warto

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się