Skocz do zawartości

Etharnion RPG v.1.2


Adam27

Polecane posty

Witam :)

 

Nie wiem czy pamiętacie projekt gry RPG o nazwie Etharnion, który przedstawiałem tutaj około rok temu w wersji 0.3. Dzisiaj chciałbym zaprezentować nową wersję oznaczoną numerem 1.2, która niesie wiele zmian, takich jak całkiem nowy świat, fabuła zapewniająca kilka godzin zabawy, usprawnienia gameplay'u i silnika czy masa nowych postaci, przedmiotów i możliwości. Dokładny opis zmian znajduje się w pliku ReadMe w paczce. Zachęcam do przetestowania gry wszystkich, który chcieliby spędzić trochę czasu w tajemniczej krainie Etharnionu, a szczególnie fanów gatunku RPG. Chętnie poznam Wasze opinie oraz ewentualne wrażenia po ukończeniu gry :)

 

Pobierz wersję 1.2

 

Projekt na unit1.pl

 

19165.png

 

Pozdrawiam,

Adam27

Etharnion - 2D RPG

Szukam grafika chętnego do współpracy przy projekcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przetestuje :D każdy projekt gry na unit1 chętnie sprawdzę ;) zwłaszcza w OGL

 

 

Oj... załuje, że ostatnim czasy nie mam wolnego czasu bo chętnie bym pograł dłużej :) bardzo fajnie, że takie projekty się pojawiają. Naprawdę bardzo przyjemne. Sterowanie mocno przeszkadza. Jednak samo poruszanie się myszką było by znacznie łatwiejsze a to W-S jednak czasem jest męczące zwłaszcza, że nie widać gdzie postać ma tył a gdzie przód.

 

Ale jeszcze raz: bardzo bardzo przyzwoite. Zwłaszcza roślinność drzew całkiem ładna ;) niestety pograłem z 5min. góra.

 

Edit. aż przypomina mi się jak sam próbowałem kodzić jakieś mniejsze rzeczy :) a teraz nie ma na to czasu :(

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...