Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

fonline

FOnline: Desert Europe

Recommended Posts

top.png

 

 

Dzień dobry, cześć i czołem!

 

Chciałbym przedstawić niekomercyjny projekt, FOnline: Desert Europe. Pewnie nazwa niewiele wam mówi, a czy nazwa Fallout już coś więcej? Jeśli tak to mówię, FODE jest nową grą wzorowaną na pierwszych Falloutach. Projekt realizowany jest od 8 miesięcy, a 1 stycznia 2012 rozpoczną się już pierwsze otwarte testy dla graczy. Co dokładnie będzie testowane? Przede wszystkim system PvP, mapy i inne (system frakcji itp.). W dalszym rozwoju gry zajmiemy się systemem RPG oraz PvE – i tu jest szansa na to aby się wykazać.

Silnik gry jest napisany od zera, wykorzystuje AngelScript, oprócz standartowych grafik z Fallouta 1 i 2 są nowe, np. bronie, przedmioty, elementy scenerii.

 

Potrzebujemy:

• 2-3 programistów z doświadczeniem minimalnym programowania strukturalnego, obiektowe jest mile widziane

• zdolnego grafika od artów, który będzie w stanie tworzyć nieduże tematyczne screeny w klimacie postapo

 

Głównym zadaniem programisty będzie poprawa istniejących błędów i wdrażanie nowych pomysłów, rozwiązań. Mile widziane osoby, które chciałyby pozostać na „dłużej” i w przyszłości zająć się innymi projektami, nie tylko darmowymi. ;)

 

Zainteresowane osoby mogą pisać na priv, albo poniżej. Jesteśmy też bardzo otwarci na każdą ofertę współpracy, jeśli ktoś ma szczere ambicje, a nie słomiany zapał to jest mile widziany.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

 

Strona: www.fode.eu

Forum: www.forum.fode.eu

 

Garstka screenów:

 

 

58005967.png

 

22976316.png

 

30984148.png

 

62457148.png

 

44248901.png

 

83441877.png

 

24207381.png

 

82825148.png

 

78478231.png

 

94338957.png

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Fallout Online: Desert Europe (FODE) jest oparty na silniku FOnline, projekt jest prowadzony od roku 2011. Fabularnie gra odbywa się w post apokaliptycznej Europie. przez lata stworzyły się dwie duże frakcje walczące o dominacje w Europie, po stronie zachodniej siedzibą w Londynie NEC(New Empire Commonwealth) po drugie wschodniej stronie w Moskwie REF (Royal East Federation). Gra jest nastawiona na PVP, gdy umierasz zostawiasz w miejscu zgonu cały sprzęt który miałeś. Projekt jest już po 2 otwartych Beta testach. z początku wiele graczy się nimi interesowały, lecz pokazanie nie gotowej gry tylko zniechęciło inny fanów gier z silnikiem FOnline. Aktualnie w grze brakuje dialogów i ich poprawność w języku angielskim i polskim (niestety) i zadań - aktualnie w grze jest może z 8 questów. serwer był wykupiony do czerwca, wiec wszelkie testy bez dobro wolnych dotacji, zostały zakończone.

czego szukamy?:

- nowego Leadera całego projektu z wizją rozwinięcia fabuły

- Programistów AngelScript (opartego na c++)

- ludzi do 3 sezonu testów.

 

cała ekipa projektu niemal się rozpadła, ja jestem mapperem, uczę się scriptu ale to i tak za mało by samemu dokończyć projekt.

 

kontakt: fode@interia.pl

strona gry aktualnie jest zamknięta.

nowe screeny:

 

4Do4o.jpg

4Dobx.jpg

4Dok9.jpg

GxMeSEv.jpg

REnuf1x.jpg

wT6T8oA.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...