Skocz do zawartości

[Delphi] Program do sprawdzania e-maili z wielu kont pocztowych + Zapraszam do testów


Operator amator Delphi

Polecane posty

Witam.

 

Proszę o ocenę mojego programu do sprawdzania wielu kont pocztowych przez nas założonych.

Program działa tak, że siedzi sobie w tray-u i co jakiś tam czas informuje nas o nowych wiadomościach email.

Konfiguracja jest bajecznie prosta, także nie będę się tu rozpisywał.

 

Program trzyma hasło w pliku XML bez jakiegokolwiek szyfrowania, także proszę mieć to na uwadze. Jeszcze nie wiem jak dobrze rozwiązać ten problem, także te zadanie zostawiłem sobie na później.

 

Screen programu:

beztytuuhyk.jpg

 

Link do pobrania:

http://www.piotruch88.yoyo.pl/MR.zip

 

EDIT:

Teraz zobaczyłem, ze ten temat utworzyłem nie tam gdzie trzeba. Przepraszam i proszę o przeniesienie tego do projektów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Open dialogi nie działają na xp. Jeśli utraci się połączenie z internetem i program próbuje sprawdzić pocztę to dla każdego adresu wyskakuje oddzielnie błąd(a jak ktoś będzie miał >30?). Ogólnie plus za prostotę i łatwość obsługi.

Bardzo słuszne uwagi. Już to poprawiłem. Dostępne to jest w formie automatycznej aktualizacji programu. (o ile zadziała :) )

 

Co do dialogów to myślałem ze Delphi skompiluje to tak, żeby starsze systemy od Visty sobie poradziły z tym, no ale jednak to tak nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...