Skocz do zawartości

Jaki dobry serwer VPS pod projekt?


makrup80

Polecane posty

Od lat korzystam z serwerów w ovh.pl i jestem z nich zadowolony. Co prawda są to serwery dedykowane, ale przypuszczam, że z serwerami VPS nie będzie gorzej.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat chyba nieaktualny, ale pozwole wtrącic swoje 3 grosze do niego. Z OVH współpracowałem kilka miesięcy, dopóki bez słowa nie wyłączyli mi VPSa, przekroczyłem lekko parametry - zamiast wysłać maila, telefon cokolwiek serwer został wyłączony, a ja mocno wkurzony.

Od tamtej pory mam serwer na (ciach) i bardzo sobie chwalę przede wszystkim za wyrozumiałość i elastyczność w dostosowaniu parametrów pod konkretny projekt, polecam do nich zagadać jakby ktoś kiedyś potrzebował, mogą stworzyć indywidualną ofertę jak dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Ostatnio zamówiłem hosting od Security Host i jest okej. Na stronie securityhost.pl jest cennik za konkretne pakiety. Dobry kontakt, miła obsługa i nie ma problemów z serwerami. Zresztą są w Polsce w centrum Atman, a nie gdzieś daleko za granicami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...