Skocz do zawartości

Nowe forum - konstruktywne sugestie, zgłaszanie usterek


Nakiel
 Share

Polecane posty

  • 7 years later...

1. Zwiększ limit na Avatar... mamy rok 2019 nie 1980

Nie musimy liczyć każdego bajta jak grosza do końca miesiąca a 100kb limitu to jakiś żart...

//Edit:

{ co do tego, to są portale internetowe które udostępniają nawet GB użytkownikowi... patrz Google darmowe 15GB

są tez inne strony, jeśli mnie nie myli pamięć to Mega daje aż 50GB darmowej przestrzeni...

 

Google -> Free 15.000.000.000

Mega -> Free 50.000.000.000

Steam -> Free 20.000.000.000

Unit1 -> Free 100.000

 

a tutaj mamy 100 kb na avatara... GJ !... }

 

2. Unowocześnij wybór tematu do zachodnich...

Kafelki są lepsza od listy !... 

 - Więcej zobaczysz na tej samej stronie jako że kafelki są ustawione w 2 wymiarach a nie jednym

 - Kafelki mogą mieć ładne ikonki które poprawią styl forum

 

3. Dodaj lub ustaw jako default czarny motyw forum... Nie wiem was oczy nie bolą od standardowej bieli?...

całe szczęście Google i Microsoft już to zrobiło jednak tak długo jak wszyscy nie będą się do tego stosować to wciąż muszę używać DarkReadera...

 

4. Dodaj nowe funkcje, coś ala CodeFights lub SoloLearn

 - Code Playground -> Miejsce gdzie każdy idiota może udostępnić swój kod...

 - Wyzwania jak w CodeFights -> gdzie nie każdy idiota ma szansę uzyskać poprawne wyniki...

Zwiększysz tym samym zainteresowanie forum, przyda się też kilka śmieciowych tematów które po prostu utrzymają pseudointelektualnych użytkowników

Nie wspominając o tutorialach...

 

z tego co sam dostrzegłem na waszym forum to bardziej jest się karanym niż nagradzanym za zadanie pytania...

nawet na trudne pytania powinna być odpowiedź a takie spotykają się z olewczą i wymijającą odpowiedzią zlewaniem lub ignorancją...

 

5. Ogarnij pisanie na tym forum... czemu akapity są tak wypierdolone w kosmos odstęp między liniami to jakieś 30px

nie wspominając o braku niektórych funkcji... gdzie są najważniejsze SPOILERY?

 

Możesz nie mieć ręki... możesz nie mieć nogi... i być zdrowy... ale jak nie masz spoilerów to jesteś kaleką...

możliwość ukrycia niektórych rzeczy pod spoilerem jest bardzo przydatna... pozatym inne funkcje formatowania tekstu też by się przydały...

tak widzę przyciski na górze... ponownie... mamy rok 2019 nie rok 1980... 

 

 

Jest sporo do poprawy i zrobienia...

A wiesz co jest najlepsze?... że ostatni post jest z 2012 roku a ja to piszę w 2019...

 

Nie zasługuję na złotą łopatę lub order kopacza... ten temat był na pierwszej stronie...

Raz na forum gdzie byłem adminem spotkałem się z chujowym pomysłem od właściciela

 

- Ej chłopaki piszemy tematy i sami sobie odpowiadamy z różnych userów

- Po co?...

- Aby forum nie było puste i aby ludzie zostali dłużej i aby gugly znajdowały forum...

 

Kadra administratorska może robić sztuczny tłum, często coś takiego jest robione i często różne firmy są o to oskarżane...

i powiem wam... słusznie są oskarżane bo jest to znana technika... 

 

 

cóż można to streścić w 2 słowach "Dodaj życie"

 

 

Ok to widzimy się w 2032 !...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...