Skocz do zawartości

d


Slodki

Polecane posty

Jakieś sprzeczności widzę, napisałeś: "-Programuje w MS VS C++..."
a na forum swoim : "-Programuje w Delphi..."


Po drugie: "doświadczenie w programowaniu gier Mmorpg", zgłoś się do WebZenu czy gdzieś oni mają w tym doświadczenie.

A po trzecie: "Jeszcze nigdy niewidziałem tak oryginalnego pomysłu na grę!! To będzie zapewne przełom w dziedzinie mmorpg .
Tylko wiesz, na twoim miejscu nie mówił bym takich rzeczy na forach. oj ni nie - jeszcze ci ktos pomysl podkradnie i co bedzie?" nie wiem czy to ironicznie czy nie ale nie widzę niczego odkrywczego w tym. Kolejny MMORPG tyle, że się odznacza tym, że w 2d a nie 3d jak 99% wszystkiego na necie. Niczym nie urzeka ten opis :twisted:

Aha po czwarte co znalazłem na waszym forum: "Wszystkie programy które podałem wyżej jak C++ i Photoshop muszą być licencjonowane." c++ to język ;p a jeśli wymagacie od grafików Legalnego Photoshopa itd. to raczej znajdziecie grafików takich co za wykonanie pracy będą sobie życzyć wynagrodzenia ponieważ osoby takie już są raczej profesjonalistami i nie robią niczego dla satysfakcji. Chyba, że będą działać na Gimpie, który poniekąd jest całkiem przyzwoity ale do podstawowych rzeczy.

No to moje zdanie :]

Edit: Po ... piąte: "mile widziana znajomość programów wektorowych : Photoshop" to cytat z waszego forum. Photoshop nie jest Typowym programem wektorowym. Corel, Ilustrator tak.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... mialem jakies doswiadczenie w programowaniu gier. Dosyc lakoniczne jak sie bierzesz za taki projekt to musisz miec duze doswiadczenie w prog. gier i jeszcze wieksze w programowaniu sieciowym. Bez obrazy ale podejrzewam ze za 2-3 miesiace projekt przejdzie w stan smierci klinicznej a za 5-6 mcy bedziecie sie zajmowac czyms innym. Z doswiadczenia wiem ze branie sie za cos na taka skale bez w miare kompletnego designu to nieporozumienie dla zainteresowanych polecam poszukanie info o codeminion oni dobrneli do w miare dzialajacego enginu i wylozyli sie na questach.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bardzo mnie zdziwił upadek projektu Codeminion swego czasu - wszystko tam wyglądało bardzo profesjonalnie i tak jakby było na najlepszej drodze do finału...

Co do tego projektu to ambicje przerośnięte bardzo. wink.gif Ze swojej strony proponowałbym myśleć dalej (nad czymś oryginalnym), albo przyłączyć się do jakiegoś podobnego projektu, który już istnieje 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika że porywasz się na drugą tibię.... Impresive
Proponował bym raczej najpierw ściągnięcie sobie tibii i próba snifferem złamania kodów poleceń a następnie napisanie drugiego klienta na podstawie oryginału. dopiero wtedy stwierdź czy umiesz, chcesz i masz czas.

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że własny ale do napisania na próbe klienta do istniejącej gry(np tibia)potrzebne są komendy kompatybilne z tą grą
Jak napisze choć takiego klienta to bedzie wiedział na co się porywa. Do własnej gry oczywiscie napisać trzeba własne polecenie

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko ale nie tak bardzo. Z opisu problemu wynika że Slodki robi coś bardziej zaawansowanego albo przynajmniej dorównującego Tibii. Będzie mu bardzo ciężko wątpie żeby z opisanym doświadczeniem udało mu się to skończyć.
Slodki naucz się dobrze c++, popisz pare aplikacji typu klient serwer potem napisz coś większego. Jak bedziesz sie w tym pewnie czuł to dopiero będzie realne zrobienie takiej gry.

//edit -literówka

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
żal opis przypomina każdy mmorpg ... co w tym orginalnego ? duża mapa ? nic mi do głowy lepsze pomysły przychodza ;p ale niestety realizować ich nie potrafie wiec czekam aż dorosne i wkońcu się na umiem ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Aha po czwarte co znalazłem na waszym forum: \"Wszystkie programy które podałem wyżej jak C++ i Photoshop muszą być licencjonowane.\" c++ to język ;p a jeśli wymagacie od grafików Legalnego Photoshopa itd. to raczej znajdziecie grafików takich co za wykonanie pracy będą sobie życzyć wynagrodzenia ponieważ osoby takie już są raczej profesjonalistami i nie robią niczego dla satysfakcji. Chyba, że będą działać na Gimpie, który poniekąd jest całkiem przyzwoity ale do podstawowych rzeczy. [/quote]
GiMP jest dobry jak Photoshop smile.gif
Hmmmm, moją walkę na miecze świetlne robiłem GiMP'em i jakoś to wygląda nawet wink.gif
Logo mojej strony też. W ogóle teraz korzystam z samych dobrodziejstw Freeware i nie narzekam :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...