Skocz do zawartości

Pliki ze zbindowanego pliku


pioncz

Polecane posty

Witam,

Chciałbym wyciąć pliki ze zbindowanego pliku. Nie wiem jak to zrobić, a te pliki mi są bardzo potrzebne. Zbindowałem całą swoją aplikację, a teraz żeby zmienić coś muszę mieć dostęp do plików które są tylko w formie zbindowanej : /

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to forum bardziej programistyczne, ale miałem nadzieję, że tutaj też ktoś będzie znał się na rzeczy (nie mam gdzie się zwrócić z tym problemem).

Plik zbindowany to taki połączony. Można je uzyskać między innymi za pomocą funkcji copy w cmd.

KODcopy /b plik_koncowy.exe+plik1.jpg+plik2.dat+plik3.exe

Interesuje mnie wydobycie poszczególnych plików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie.

to co zrobiles to zwykla konkatanacja nie ma informacji o naglowkach/dlugosciach plikow polaczonych.

Efekt jest dokladnie taki jakbys otworzyl kazdy plik po koleii dal CTRL+C a pozniej CTRL+V do jednego pliku. W efekcie masz zlepek wszystkich danych w jednym miejscu bez znacznikow podzialu. Jakbys znal dlugosci tych plikow to daloby sie rozdzielic.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wiem, że to forum bardziej programistyczne, ale miałem nadzieję, że tutaj też ktoś będzie znał się na rzeczy (nie mam gdzie się zwrócić z tym problemem).

Plik zbindowany to taki połączony. Można je uzyskać między innymi za pomocą funkcji copy w cmd.

KOD

copy /b plik_koncowy.exe+plik1.jpg+plik2.dat+plik3.exe

Interesuje mnie wydobycie poszczególnych plików.

 

 

 

dobrze mówią---

plik exe zaczyna sie od MZ- jak dobrze pamiętam

JPG też

 

jeśli jeszcze nie rozgryzłeś a potrzebujesz to puść mi maila - redsx@o2.pl i może być załącznik :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...