Skocz do zawartości

Liga - zadanie 2


natanielcz

Polecane posty

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem czy dawać komputerowi sztuczną przewagę na wyższych poziomach (surowce, jednostki, technologie)? Zawsze mnie to denerwowało, ale jak blizzard w warcrafcie 3 tak zrobił na najwyższym poziomie to czemu ja nie mam ;) (Nie dość, że w warcrafcie 3 komputer zarabiał więcej kasy, to wiedział czy lecę w eko czy w wojsko i w razie potrzeby robił rush. W heroes 3 też komputer miał przewagę na wyższych poziomach)

5corpio: Jeśli nie zdążysz spróbuj uprościć inne aspekty(grafikę itd) a jak będzie dobre SI to i tak będzie się grało z przyjemnością a resztę poprawisz po terminie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poziom trudności prawdopodobnie będzie wpływał tylko na początkową sytuację gracza, tzn. ilość złota, jednostek i kupionych ulepszeń, bo "inteligencji" komputera raczej nie dam rady zróżnicować :( Postaram się to jednak nadrobić brakiem błędów w pozostałych aspektach gry ;)

Etharnion - 2D RPG

Szukam grafika chętnego do współpracy przy projekcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli nie zdążysz spróbuj uprościć inne aspekty

Dobre :P ja podczas kodzenia w ciągu 1h mam więcej pomysłów nowych niż tych do zrobienia obecnie :) Osobiście planowałem zrobić żeby komputer nie miał żadnych info o graczu ani żadnej przewagi co z tego wyjdzie to zobaczymy :]

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem :/ Z początkowych założeń dużo już nie zostało(prawie wszystkie aspekty uprościłem) i jeszcze przez pośpiech trochę bałagan się w kodzie zrobił a jeszcze prawie całe SI zostało i jakieś szczegóły :( Można by przedłużyć, ale jak kilka osób odda projekt na czas to raczej nie ma sensu, można jeszcze rozważyć jakieś + dla tych co zdążą w terminie a reszta(ja) niech płacze :P. To tylko takie propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, ale wszystko mam rozplanowane tak, żeby zmieścić się w terminie. Chociaż jeżeli miałbym więcej czasu, to mógłbym wprowadzić jakieś dodatki i wszystko do końca dopracować. Decyzję pozostawiam organizatorom, ale jeżeli czas zostałby przedłużony, to wolałbym o jakieś 3-4 dni, nie cały tydzień.

Etharnion - 2D RPG

Szukam grafika chętnego do współpracy przy projekcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...