Skocz do zawartości

Krzyżowiec


cycu

Polecane posty

Pozwoliłem sobie przetestować ten programik chwilę :) tak z ciekawości. I ogólnie może jak ktoś lubi krzyżówki to spoko ale mam kilka zastrzeżeń i jeden duży plus :P

 

Plus za to, że program działa bez zarzutów emulowany na linuxie :P

 

A teraz do sedna. Skoro jest to program do krzyzówek to od razu nasuwa mi się myśl, że po wygenerowaniu do PDF ktoś zechciałby sobie wydrukować ją. Jednak tło w wygenerowanym pdf-ie jest czarne. I szczerze wątpie czy ktoś będzie drukował sobie całą stronę wypełnioną prawie czarnym tłem. Zresztą na domowych drukarkach później takie coś jest jak dla mnie słabo czytelne :) i w ogóle papier wychodzi cały mokry i pozwijany we wszystkie strony od tego. Sugerował bym zmienienie tła na zwykły biały kolor i dać tylko czarne obramówki dla kwadracików na literki.

 

Poza tym strona z pytaniami jest jakaś taka brzydka. Chodzi mi o to, że zwykła biała kartka i kilka zdań z pytaniami u góry strony. Może chociaż wyśrodkować wszystko na stronie? Dodać jakieś pare elementów "upiekszających" czy coś.

 

Poza tym faka propozycja do przemyślenia? Może pokusiłbyś się na zrobienie wczytywania bazy haseł z internetu i zamieścił ileś krzyżówek tak, że jak ktoś chciałby sobie jakąs wypełnić to nie wymyślał by haseł tylko zassał powiedzmy jakąś od Ciebie np. ze strony szybko druknął i rozwiązał w wolnych chwilach tak żeby nie latać do sklepu po te papierowe.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...