Skocz do zawartości

Regulamin konkursów prowadzonych przez vortal Unit1


Iskar

Polecane posty

1. Założenia konkursu.
W konkursie może wziąć udział każdy, kto do wyznaczonego dnia do 24:00 prześle swoją grę, która będzie zgodna z wyznaczonym tematem, na adres konkurs@unit1.pl. Język programowania oraz biblioteka graficzna wykorzystane w grze są dowolne. Gry można pisać zespołowo, ale trzeba o tym umieścić odpowiedni wpis w pliku czytajto.txt. Ponadto, z uwagi na trudność wiążącą się z wykonaniem dobrej grafiki oraz muzyki, zezwalamy na wykorzystanie zasobów z innych gier w formie niezmienionej. Autor gry MUSI umieścić informacje o autorze grafik/dźwięków i/lub o grze, w której ona występuje. Grafiki/dźwięki wykonane samodzielnie będą oceniane wyżej.

2. Ocenianie.
Sposób oceniania prac:
a). Każdy z oceniających ma prawo przyznać maksymalnie 25 punktów.
cool.gif. Gra oceniana jest według kategorii: grafika, muzyka, grywalność, sztuczna inteligencja, pomysł.
c). Każda kategoria jest oceniana w zakresie od 0 do 5 punktów. W przypadku wykorzystywania grafik/dźwięku, które nie są Twojego autorstwa ani nikogo, z kim tą grę piszesz, maksymalnie można za nią przyznać 2 punkty.
d). Remis jest brany pod uwagę tylko, jeśli występuje on w ogólnej ilości punktów (po zsumowaniu punktów ze wszystkich działów), wtedy oceniający głosują jeszcze raz, ale tym razem przyznaja tylko jeden punkt jednej z prac.
e). Wyniki zostaną ogłoszone na stronie Unit1.pl.

3. Oceniający.
Zwycięski projekt wybierany jest przez administratorów: Nakiela, Drazka i Iskara oraz przez osoby do tego celu wyznaczone. W przyszłości planujemy też umożliwić ocenianie prac użytkownikom vortalu Unit1.

4. Wyniki. Wyniki będą ogłoszone nie później niż po tygodniu od dnia zakończenia konkursu. Jeżeli któryś z oceniających nie zdąży dokonać oceny, zostanie z jury wykluczony.

5. Nagrody.
Nagrodą będzie umieszczenie wpisu o zwycięzcy na głównej stronie serwisu Unit1, oraz, jeżeli kogoś to zainteresuje, 100 000 wyświetleń banera reklamowego dla strony zwycięzcy.

6. Szablon wysyłanego pliku.
Szablon: archiwum: nazwa_gry.zip, a w nim plik czytajto.txt wraz z Twoim nickiem, mailem, datą nadesłania oraz nazwą konkursu, w katalogu Zródlo (niekoniecznie) - kody źródłowe, a w katalogu Exe wykonywalny plik z grą.
Wszelkie niesamodzielne prace, bądź prace ściągnięte z internetu zostaną wykluczone z konkursu. Nie ma żadnego nakazu załączania kodów źródłowych wraz z grą.

Życzymy powodzenia

zespół Unit1.

by Drazek & Iskar



Konkursy, które już się odbyły: Temat; Czas trwania; Ilość prac; Zwycięzca

Strzelanie do nadchodzących wrogów; 28 dni; 4; Wachu
Współpraca przynajmniej dwóch graczy; 14 dni; 2; Skorpio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
A tak, miałem zmienić regulamin: głosować będą tylko uczestnicy konkursu, do rozdania będą mieli 3, 2 i 1 punkt. Punktacje trzeba przesłać w ciągu pięciu dni od zakończenia konkursu (inaczej zostanie się wykluczonym). Informacje o punktach należy przesyłać na adres konkurs@unit1.pl. Nakiel podliczy punkty i potem przedstawi wyniki. Oczywiście nie można głosować na własną prace ;-) napisałem o tym, bo jedna osoba się już zdążyła o to zapytać ;-)

krajew4: nie ma to sensu, bo zawsze można znajomych poprosić, aby zrobili konto na forum i zaglosowali na Twoją pracę, albo można samemu zrobić kilka kont i zagłosować. Nie twierdzę, że ktokolwiek z biorących udział jest do tego zdolny, ale chcemy wyeliminować taką możliwość.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Oczywiście nie można głosować na własną prace napisałem o tym, bo jedna osoba się już zdążyła o to zapytać [/quote]

Jeśli chodziło o mnie to chciałem poprostu sprosotować nieścisłości bo potem by ktoś zagłosował na swoją prace, a w regulaminie by nie było, że nie może i co ? biggrin.gif

[b]// tak 5corpio, tak ;] - Iskar

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...