Skocz do zawartości

Poszukuję testerów


jakubkrol

Polecane posty

Witam Was wszystkich serdecznie, drodzy Forumowicze :)

 

Tworzę od pewnego czasu komercyjny system CMS o nazwie D-premium. Do kilku miesięcy będzie on już całkiem gotowy.

 

Stąd moja prośba:

Szukam osób, które mogłyby przetestować mój system. Na czym będzie to polegało?

- Każda z osób testujących otrzyma na jakimś hostingu system CMS - tam będzie go testowała pod różnym kątem - kazdy otrzyma osobne wytyczne (np. jedna osoba instalacja, inna system Addonów itd...)

- W trakcie będę pytał o kilka spraw np. w formie ankiety

- Proszę także zgłaszać zauważone błędy

- Na końcu prosiłbym każdego z testerów o przekazanie swojej opinii związanej z CMSem. Chodzi tu zarówno o plusy, jak i minusy. Niektóre z kawałków opinii będę chciał wykorzystać na stronie CMSa.

 

Co za to?

1. Spiszę w dziale `Informacje o CMSie`w Credits imiona, nazwiska, bądź nicki osób, które testowały CMSa. Mogę też podać jakiś link od Was.

2. Kilka lub wszystkie osoby (dokładnie jeszcze nie wiem - zależy jak wypadną testy) po zakończeniu testu otrzymają system oraz licencję na niego (czyli innymi słowy otrzymają pełną wersję płatnego produktu za darmo)

 

Jakich osób szukam?

- Osób, które będą mogły poświęcić czas na testowanie

- Rzetelnych!

- Osób, które potraktują sprawę "serio"

 

Dodatkowo:

Po testach będę potrzebował, aby napisać kilka tutoriali dot. podstawowych funkcji systemu. Potem napiszę chętnym osobom szczegóły.

Teraz mogę zapewnić, że zapłacę 2-5zł za tutka (robi się go 10-30min. więc myślę, że to bardzo uczciwa cena :) )

 

 

 

Proszę napisać w tym poście coś o sobie - doświadczenie, czym sie zajmujesz, czy masz czas itd... :) Można też pisać do mnie na GG, meil itd.. Mój kontakt jest na stronie http://6669.pl

Po ukończeniu CMSa wybiorę konkretne osoby i przekażę szczegóły.

 

 

Pozdrawiam Was serdecznie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd moja proźba:

Szukam osób, które mogłyby przetestować mój system. Na czym będzie to polegało?

- Każda z osób testujących otrzyma na jakimś hostingu system CMS - tam będzie go testowała pod różnym kątem - kazdy otrzyma osobne wytyczne (np. jedna osoba instalacja, inna system Addonów itd...)

- W trakcie będę pytał o kilka spraw np. w formie ankiety

- Proszę także zgłaszać zauważone błędy

- Na końcu prosiłbym kazdego z testerów o przekazanie swojej opinii związanej z CMSem. Chodzi tu zarówno o plusy, jak i minusy. Niektóre z kawałków opinii będę chciał wykorzystać na stronie CMSa.

Jak zainstalujesz firefox'a ze sprawdzaniem pisowni to pomyślimy :D

 

Po pierwsze, prośba.

 

Po drugie, jak raz piszesz z polskimi znakami, to potem się tego trzymaj.

 

A jeśli chodzi o CMS'a, to mogę przetestować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zainstalujesz firefox'a ze sprawdzaniem pisowni to pomyślimy :D

 

Po pierwsze, prośba.

 

Po drugie, jak raz piszesz z polskimi znakami, to potem się tego trzymaj.

 

A jeśli chodzi o CMS'a, to mogę przetestować :D

 

Sorka za błędy :) Późno to pisałem w notepadzie i stąd literówki i błędy, bo Ctrl+C, Ctrl+V jechałem :P (poprawione)

 

 

I OK, zapisuję sobie. Zgłoszę się jak będzie wiadomo coś więcej.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...