Skocz do zawartości

Pozycjonowanie...


KANAR123

Polecane posty

Jak wiecie mało tutaj osób zagląda/rejestruje się myślę że trzeba coś z tym zrobić widzę że portal jest pozycjonowany ale jeśli chodzi o forum to nie bardzo :D

// trzeba dodać do portalu kilka słów kluczowych i wciągnąć go wyżej w Google.

z forum jesteśmy na 3 miejscu ( fraza "forum programowanie"), lecz istnieje jeszcze szansa na wskoczenie wyżej.

Proponował bym też zmienić politykę forum wiem że ludziom nie potrafiącym nic samemu nie pomagamy no ale, może niektóre tematy nie powinny od razu trafiać do kosza...

Czemu mnie to interesuje ? Jestem tutaj już od jakiegoś czasu może z rok ale co najmniej raz dziennie wchodzę na Unit ;) i widzę że coś jest nie tak...

Dziwi mnie że jeszcze nikt się za to nie zabrał, no ale cóż...

 

Jak myślicie ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dużo by dał powrót wiadomości pisanych przez niezarejestrowanych... Ludziom się zazwyczaj nie chce rejestrować. Na 4programmers jakoś z tym ciągle funkcjonują. Jednak wtedy bylibyśmy narażeni na ludzi bardziej leniwych, jeszcze bardziej szukających "pomocy!!!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz o jednym - to elitarne forum wybitnych programistów. B)

 

Czułbym się co najmniej dziwnie, przedzierając się przez ocean wytworu plebs tematów gości o noobtematyce, wszelako próbując znaleźć coś godnego ;). Pewne rzeczy i wartości powinny zostać święte.

 

PS. jak ktoś jest tak leniwy, że nie chce mu się rejestrować to niech lepiej zostawi kodowanie bo napotka w życiu na jeszcze większe problemy :P

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(HNB @ czw, 30 lip 2009 - 10:47)

Zapominasz o jednym - to elitarne forum wybitnych programistów. B)

 

Poczułem się dumnie...

 

Wolą grać w Tibie, Metina i masę innych pi****** gier MMORPG...

... szczególnie, że też gram w MMORPG :D

 

Co do pozycjonowania - Unit1.pl jest wyżej niż 4p.net. Czego chcieć więcej? ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...