Skocz do zawartości

Tablet dlaczego, jak, za ile?


Greensand

Polecane posty

Mam następujący problem…
Lubię rysować (podobno nawet ładnie, w domu odwalam wszelkie prace z plastyki) dlatego chciałem sobie kupić tablet. Czy nadaje się on do robienia szeroko pojętej grafiki? Wiecie coś o tym bo ja niewiele może mi wyjaśnicie jak to się obsługuje i czy trudno na nim rysuje. Wiem że kosztuje coś koło 100 zł(na allegro). Wiem, że to forum dla programistów, ale proszę pomórzcie:).
Dziękuje za wszelką pomoc
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie slownik ortograficzny jezyka polskiego ;p
A tablet to tablet. Im wiekszy tym lepszy, rysuje sie za pomoca specjalnego 'dlugopisu' (nie pamietam fachowego okreslenia).
Musi miec tez dobra czulosc na dzialania uzytkownika, zeby ladnie odwzorowywac Twoje ruchy na ekranie.
Czy sie nadaje... no na pewno jest o wiele lepszy niz myszka wink.gif Nawet podobno w gierki sie lepiej gra, ale tego nie praktykowalem ;p

Down With The Sickness :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedys powiedzialem ze fajnie jest byc grafikiem i kupilem sobie tablet, Pentagram O'pen XL. I jesli chodzi o tablet: to wielkosc nie ma wcale duzego znaczenia, wazniejsza jest odpowiednia rozdzielczosc, czulosc nacisku. Ten tablet ktory ja mam moge spokojnie polecic, nie jestem grafikiem, zajmuje sie tym jak mam ochote porysowac i do takich celow nadaje sie swietnie. Ale jesli mialbym sie zajac tym bardziej profesjonalnie to wacom i to bez zastanowienia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

dam chłopakowi ostrzeżenie i co to da ?? przestraszy się i odejdzie a tak może napisze coś mądrego wink.gif

volq: mam małą prośbę. Na przyszłość sprawdzaj kiedy był napisany ostatni post i staraj się nie odpowiadać na tematy sprzed trzech lat jeśli nie wnosisz nic "odkrywczego"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...