Skocz do zawartości

Gierka


zaper

Polecane posty

Witam!

Mam na imię Paweł. Mam pomysł na ciekawą grę przez przeglądarkę. Uczę się już programowania od kilku miesięcy i w końcu jestem w stanie zrealizować ten projekt. Jednak problem jest taki, że sam nie dam rady i potrzebowałbym kilka chętnych osób które miałyby trochę wolnego czasu i pomogłyby w tym. Chodzi mi o to by stworzyć zespół.

Poszukuję:

Grafików 2-3 osoby

Programistów html 1-2 osoby

{Programistów php 1-2 osoby

Programistów mysql 1-2 osoby }tu chodzi mi o stworzenie silnika gry

Programistów java script/flash 1-2 osoby

Oraz kogoś kto zajął by się css'em

 

O grze:

Gra będzie miała bardzo rozbudowaną fabułe. Będzie się toczyć w dalekiej przeszłości choć szybko będzie się upodabniać do teraźniejszości. Będzie to gra strategiczna. Każdy będzie zaczynał z jedną wyspą(jeszcze się może to zmienić). Będzie 5 ras i każda będzie miała inne cechy oraz jednostki.

O więcej informacji piszcie:

GG:9834584

E-mail: pawlozaper@o2.pl

Chętnych do udziału w tym projekcie także proszę o kontakt na gg lub poprzez e-mail

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc dużo czytałem o takich projektach gier. I rzeczywiście dużo projektów upada. Szczerze mówiąc w ogóle nie wiem dlaczego. Bo jeśli ktoś spędził kilkanaście godzin za rozpisanie fabuły gry a potem po prostu wszystko wyrzucił do kosza to jaki w tym był sens? Ja jak coś zaczynam to kończę robiąc to najlepiej jak potrafię. I choćby nie znalazła się żadna osoba która mogłaby mi pomóc to będę to robił sam(nawet jeśli zajmie mi to kilka lat)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że nikt nie planuje aby jego projekt upadł? Każdy sobie myśli, że dokończy projekt, że odda mu się, ale często brak umiejętności początkujących programistów jest decydującą sprawą, dlaczego projekt idzie do kosza. Mam bardzo dużo niedokończonych projektów (zwłaszcza gier). A dopiero ostatnio osiągnąłem poziom, dzięki któremu jestem w stanie stworzyć coś grywalnego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Piszesz poprawnie po polsku i dobrze składasz zdania w tym języku ^^. Masz szansę coś osiągnąć.

 

Nie wiesz czemu upada? Zrób swój, a się sam przekonasz ^^.

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki ma być Twój udział w projekcie oprócz fabyły? Napisz parę linijek kodu. Zaprogramuj odrobinę logiki gry (bez grafiki itp). Jeśli już będziesz coś miał będzie Ci znacznie łatwiej przyciągnąć ludzi do projektu :)

Pozdrawiam,

vo7 (;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wielki Cubix :P ma racje :) jest wiele gier strategicznych... ale to wszystko jest wzięte pod jeden schemat... :] więc jeżeli ktoś kto chce stworzyć taką grę musi wpaść na coś nowego... tak jak z Travian'em (mapka izometryczna) w Ogame tego nie ma :P

 

Wystarczy wymyślać tak projekt by różnił się od wielu innych gier... :)

Co do liczby ludzi pracujących przy takim projekcie to spokojnie 2-4 starczą... ;]

Koder PHP+MySQL+HTML

Grafik lub dwóch grafików :D

Ktoś kto wymyśla teksty, fabuły itp.. ;]

 

Pozdrawiam.

Prawdziwy programista wiesza sie wraz ze swoim programem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...