Skocz do zawartości

wirus REKLAMIARZ


jozekkg

Polecane posty

Wygłąda to tak:

!. Uruchamiam kompilację pustej formy to nie ma żadnej reakcji ze strony AVAST'a

2. Jak tylko wrzućę jakiś label i kompiluję to dostaję informację, że mam wirusa o nazwie reklamiarz i że skarzony jest plik "project1'

 

Zrobiłem gruntowny skan dysku, i całkowicie usunąłem skarzone pliki.

 

Niestety nic to nie dało :(.

Czy czeka mnie format dysku?

Pracuję na pentium2/266 win98se.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygłąda to tak:

!. Uruchamiam kompilację pustej formy to nie ma żadnej reakcji ze strony AVAST'a

2. Jak tylko wrzućę jakiś label i kompiluję to dostaję informację, że mam wirusa o nazwie reklamiarz i że skarzony jest plik "project1'

 

Zrobiłem gruntowny skan dysku, i całkowicie usunąłem skarzone pliki.

 

Niestety nic to nie dało :(.

Czy czeka mnie format dysku?

Pracuję na pentium2/266 win98se.

 

Kiedyś miałem podobny problem, kiedy dodawałem jakiś element (nie pamiętam może label bądź panel) do formy to avast sie czepiał, ale wystarczyło dodać więcej kontrolek i wszystko wracało do normy ;)

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi blokowało nawet działanie programu. Nie znam dobrze angieslkiego ale komunikat delphi był coś w stylu, że niemożliwe jest uruchomienie programu.

 

Mimo wszystko jest to jakaś pociecha. Wcześniej przegłądałem pocztę, więc myślałem że to z tamtąd coś zała pałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Prawdopodobnie masz włączoną heurestyke w Avaście...

2. Poducz się angielskiego, albo odpuść sobie programowanie ;-)

 

O co chodzi z tą heurestyką?

Co do angielskiego to prawda... ale do tego co ja piszę to w zasadzie mi wystarcza:) Poza tym W trakcie programowania też się uczę jezyka przwda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...