Jump to content

[C++ i Alegro] Problem z textout_ex


Recommended Posts

zawsze rysuje sie po buforze a pozniej robi zamiane, stary bufor jest wyswietlany a ty rysujesz po drugim, po czym zamieniasz te bufory ponownie. Na tym polega podwojne buforowanie. Podejrzewam ze robisz tak: rysujesz na buforze A, zamieniasz bufor A z B (A staje sie widzialny), rysujesz cos po buforze B, zamieniasz A B i znowu robisz napis.

 

inna mozliwosc jest taka:

masz czysty ekran (BUFOR A i B)

piszesz tekst po A

wchodzisz w petle swapujaca A -> B, a pozniej B->A

w efekcie masz napis na A a B jest pusty i masz migotanie

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...