Skocz do zawartości

Projekty... prace...


DevPort

Polecane posty

Witam, tak wchodząc na całe to forum, widzę jedynie nowe posty dot. odpowiedzi dla ludzi początkujących

Jednak by być hym :P w niewiedzy... :D zapytam :P prosto z mostu:

Co robicie? co kodzicie ? jakie gry? jakie programy ?

 

Czemu nic nowego w na forum projekty nie widać ??

 

Jeżeli chodzi o mnie... z uwagi, że lubię często zmieniać ;D to co robię (dzięki temu się nie nudzę) to postanowiłem wskrzesić mój od dawna pisany silniczek :P (od komara :D) 2/3D we FreePascalu i pozostać przy tym. Obecnie jestem w fazie przepisywania go od nowa :) w/g nowej struktury :). Engine w założeniu ma być łatwy do przeniesienia z systemu Windows na Linux bez jakichkolwiek zmian w kodzie samego silnika.

 

Jako, że ma być przenośny oraz jak postanowiłem jak najmniejszy postanowiłem odbiec całkowicie od standardowych modułów: Windows, SysUtils, Classes i podobnych...

Wszystko to co potrzebne działaniu engine zostaje napisane od podstaw, oparty o interfejsy pozwala w prosty sposób go używać :)

 

Jest to mój jedyny projekt, którym się zajmuję. Co z tego wyjdzie zobaczymy już niebawem

Jednak z moim siedzeniem przy programowaniu jest jak z wychodzeniem do WC :P jest chęć to się kodzi, nie ma jej to się robi co innego, wiadomo życie osobiste ważniejsze...

Pozdrawiam.

Prawdziwy programista wiesza sie wraz ze swoim programem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ja ostatnio zbyt wiele czasu nie miałem na kodzenie - komputery to nie cale zycie (;

 

Ale ostatnio zakupiłem sobie dwie książki: C++ dla programistów gier oraz opengl i wprowadzenie do programowania gier. Ogladam screeny/projekty na gamedevie, fajne rzeczy to są naprawde. No i przymierzam sie do napisania jakiegos silniczka poki co 2D, mialem pomysl z kumplem zrobic gre tanki no ale nie wiem jak to wyjdzie...

No i jeszcze co jakis czas jakis projekt www znajomemu przyjdzie zrobic czy cos... No i algorytmy. Na tegorocznym OI w drugim etapie sie nie udalo - moze za rok ;)

 

Marzy mi się projekt fajny, ale jakoś brak czasu/chęci/motywacji itd... Może jak przeczytam te książki to cos zacznie sie rodzic (:

Piszę proste programy i stronki internetowe na zlecenie, zaliczenie...

Delphi, Pascal, C++, (X)HTML, CSS, trochę PHP, Javascript i MySQL

Kontakt: gg:1477872 e-mail: lewymati@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja:

- pisze silnik w OGL-u w c++

- uczę się zaawansowanej javy

- uczę się wątków w c++

- proste modele 3D w blenderze

- jakieś drobne rzeczy dla Tostera

- stronka www

- wogóle studiuję

Jak widać trudno coś zrobić i pokazać na forum, jak się dzieli czas między tyle rzeczy

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja mam problemy z czasem. Non stop szkoła, tym bardziej że jeszcze miesiąc a niektóre osiągi trzeba poprawić.

 

Ale w weekendy coś zawsze porobię :)

 

Ogólnie:

- Silnik fizyczny 2D - wreszcie skończony.

- Piszę serwer do gry (tak dokładnie to na razie bawię się na różne sposoby i zobaczę co jest najlepsze).

- Ulepszam edytor map (w sumie to już nie tylko map :P)

 

Jak skończę serwer, biorę się za grę.

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pakuję ^_^

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...