Skocz do zawartości

Ja... i moje sparwy


Pablossi

Polecane posty

Wiem że to forum nie jest po to by się przedstawiać, ale chciałbym pochwalić się choćby moimi małymi osiągnięciami...

 

Oto moja strona: www.programerpawel.ubf.pl

 

Znajdziecie tam forum, galerie, linki i jeszcze troche. W downloadach macie mój pierwszy program... jest tylko jedno... musicie sie zalogować. Zalogujcie sie będe starał się dodawać programy, które udało mi się stworzyć w C++ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie kiepski marketing, powinieneś na stronie pokazywać część rzeczy niezalogowanym, a tylko bonusowe opcje zalogowanym. Jak by wyglądało to forum jakby tylko zalogowani widzieli posty, a reszta info, że muszą się zalogować? Nie zachęcało by to do tworzenia konta

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... ma ja jestem dopiero początkujący... ucze sie C++ i to sa moje pierwesze programiki bez pomocy... w tej chwili ucze się dokładniej o typach zmiennych itp.

jest na visual bo z niego robie, a możesz mi powiedzieć czy jeśli ja zrobiłem na visual... a ty nie masz go w kompie to bedzie ci odbierac program? chyba tak, czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, ale program powinien działać na każdym windowsie. Chodzi mi tylko o to, że nie wiem czy jest sens zakładać stronę o swoich program gdy się mało umie i nie są powalające, no chyba, że będziesz pisał jakieś filozoficzne przemyślenia i spostrzeżenia związane z programowaniem, no ale i tak robić specjalne forum dla swoich "skomplikowanych" programów to przesada bo o czym dyskutować w związku z nimi?

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie takich jak ty sa setki tysiecy, po to powstaly portale i fora zbierajace to do kupy. Jakby kazdy programista/grafik/animator zakladal swoja strone i tylko tam pisal o swoich pracach to by to 99.9999% ludzkosci mialo w ****. Bo nikt kto szanuje swoj czas nie bedzie skakal codziennie po 100 stronach osob zaprzyjaznionych i przegladal ich fora czy aby cos sie nie zmienilo. RObisz w grafice, chcesz byc oceniony albo szukasz rady ? -> digart chcesz cos o programowaniu -> unit, 4p, warsztat itp. Po co kolejna strona w ktora wpakujesz n godzin pracy aby byc jej jedynym userem ?

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI!!!

 

Nareszcie!!! Mi w tym temacie chodzi o ocene... jesteś pierwszą osobą która powiedziała coś prosto z mostu... mówie że ja zaczynam i szukam ludzi aby mi podpowiedzieli co powinienem zrobić aby było lepiej... oczywiście inni tez pomogli... dzięki nim poprawiłem stronę choć tak jak mogłem. Ta stronka jest oparta na serwie u innej, luknijcie na nazwe: www.programerpawel.ubf.pl

 

Ja niemoge robić tam wszystkiego bo ona ma ograniczenia. Aktualnie ucze sie języka C++ i kiedy skończe chciałbym zacząć jakiś do tworzenia stronek internetowych...

 

:rolleyes:

 

Jaki byście mi polecili???

 

Dziękuję :) Wreszcie ktoś kto wypowiedział mi prosto w twarz... dzięki terz innym za rady...

 

A i jeszcze coś ja niezmuszam abyście ją zwiedzili!!! Broń boże...!!! Ja chciałem tylko zareklamować na przyszłość, będe tam dodawał coraz to lepsze, nowasze programy... jeśli ktoś chciałby, i byłby zainteresowany to wejdzie zobaczy ściągnie, a jak nie to nie...

 

Napisałeś

"Bo nikt kto szanuje swoj czas nie bedzie skakal codziennie po 100 stronach osob zaprzyjaznionych i przegladal ich fora czy aby cos sie nie zmienilo."

 

U mnie będzie się zmieniało... tylko jak wiesz, i jak mówiłem jestem początkujący... więc nie liczcie na to, że co tydzień będzie nowy program... ale za to można tam znaleźć inne programy, artykuły, grafikę itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...