Skocz do zawartości

Gluton


Toster

Polecane posty

No nie wierzę... Toster, jak mogłeś dać [src] [dst] a nie na odwrót...? To tak pół żartem pół serio. ;)

Jeszcze tylko alokacja pamięci, parę przerwań (ekran, klawiatura) i będzie zajebiaszczo :)

 

 

Ps.

Chcesz powiedzieć, że wcześniej div odejmowało, a sub dzieliło? Kurcze, że też nie zauważyłem xD

Pozdrawiam,

vo7 (;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Force: LateXa uzywam do opisu polecen i robienia GuidLines a nie dokumentacji kodu. BTW w kodzie nie ma wogole dokumentacji wiec nie uzywam DeDo.

 

Div i sub dzialalo poprawnie tylko argumenty mialo przestawione, co nastreczalo roznych trudnosci i zostalo ostatecznie zmienione :)

 

Jak ktos sie bawi glutonem to chetnie uslysze o wszelakich bledach bo mam zamiar zabrac sie wlasnie za gpu a nie za testowanie ;) Testowanie calosci zostawiam sobie na koniec

 

EDIT:

Update na zrodlach SVN + projekt nagrany tam gdzie zawsze: http://thetosters.pl/gluton

 

EDIT2:

I oto pojawil sie gluton wer. 0.0.4.53 a w nim:

- stworzenie architektury urzadzenia ktore moze byc wsadzone w southbridge i wspolpracuje z pamiecia

- rozszerzono kompilator i procesor o koemndy Read, Write obslugujace mostek poludniowy

- zaimplementowano klase TSimpleGPU generujaca obraz konsoli

- poprawiono obsluge skokow

- dodano urzadzenie czytajace stan klawiszy

- dodano urzadzenie zwracajace aktualny czas w ms

 

Ze smutnych (?) wiadomosci, to jest finalna wersja. Uznaje prace za zkonczone/zawieszone, wszystko co mnie w projekcie interesowalo juz sobie sprawdzilem, napisalem. Jesli ktos bedzie tego uzywal do zabawy i bedzie cos sie sypac niech pisze poprawie bleda, przy czym nie planuje w najblizszej przyszlosci rozwiajac projektu.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...