Skocz do zawartości

Współpraca z STG


Gifanonim
 Share

Polecane posty

Siedzialem sobie jak zwykle na kanale i uslyszalem o tym, przeczytalem newsa wysłuchałem takze co nieco i sie nasunęlo mi takie pytanie.

 

1) Na czym to ma polegac ?

2) Jakie to maja byc kozysci ?

3) (moze to nie moja sprawa ale) Czy nie lepiej by takie cos bylo przedyskutowac z ogólem forumowiczow Unit1 ?

 

PS.

Wiem ze ja tu nie mam duzo do gadania i ze takie rzeczy kto inny ustala ale moze czasem warto wysluchac ogółu ?

A i moze jak juz poruszylem ten watek to niech sie wypowie kto co o tym mysli :>

"Bogowie to bugi ludzkich umysłów" Gifanonim ®

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drazek: bedzie info o konkursie na STG ale czy oni maja robic gry na swoich game makerach i nam wysylac?!

Wspolpraca z STG to duzy blad. Dlatego proponuje zmienic tresc tego newsa na: "rozpoczelismy wymiane banerow z STG" i na tym koniec. Innej wspolpracy nam nie potzreba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wachu dobrze gada, wódki Mu dac! ;). Pomyślmy, co my moglibyśmy im zaoferować? Ja osobiście nic, gdyż nie znam się na tego typu programach, przypuszczam ze nie tylko ja na tym forum ;p. No i to samo tyczy się w drugą stronę. Czyli jednym słowem popieram to, co powiedział Wachu, poprzestańmy na wymianie banerów, która będzie jakąś reklama dla Unit1

 

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, tylko na wymianie bannerów współpraca będzie polegać. :) Nie mamy zamiaru jej pogłębiać. Poza tym może ktoś tworzący w "game makerach" zdecyduje się przejść na coś bardziej ambitnego. :idea: kto wie ...

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...