Skocz do zawartości

PokemonWorld


astonixpce

Polecane posty

Więc tak , odrazu zaznaczam ze nie jestem fanem POKEMONOW !!

 

"Pokemon World"

Win 98/NT/XP (vista , platforma .net - opcjonalnie )

Oparte na : Komponentach Omegi.

 

Zbieram ekipe do projektu PokemonWordl, napisaną w Delphi/Pascal przy użyciu komponentów omegi. Gra jest grą MMORPG i w ramach projektu przypada tworzenie serwer'a. Na czym bedzie polegać aplikacja nie muszę długo tłumaczyć. kazdy grac może stworzyć jednego bohatera, który bedzie trenował swoje poki. Pomysł zakładam iż się przyjmie wlasnie z powodu tematyki, może nie w śród starszych pokoleń, ale te najmłodsze powinny być "happy".

 

Kogo szukamy ?

 

Programistów PHP - strona www ...

Programistow Delphi/Pascal - prog. obiektowe, dzialanie na wskaznikach, tworzenie dll, obsluga tOmega.

Grafików...

 

Sam jestem programistą i należe do dzialu PHP/Delphi...

Zaznaczam iż szukamy chetnych na darmową współpracę ludzi, która miejmy nadzieje zaowocuje w nasze przyszłe zyski. Pamiętaj jesli tworzysz kod, jesteś współtwórcą i masz zachowane wszystkie prawa !! .. Wraz z przyszlymi dochodami ;)

 

Proszę o zgłaszanie chetnych osób ;)

 

Ps. bledy ort. - sorry.

http://www.renetgroupe.yoyo.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zapłaciliście za prawa do Pokemonów?

 

yhy, ;) i tu masz mnie w przysłowiowej "ciemnek" kropeczce ;)... Nie mamy praw, i wątpie że kiedykolwiek bedziemy miec. ;) Jednak przypominam ze jest to faza projektowania gry, co daje nam pole manewru.. A co gdyby to było na podobienstwo pokemonow ? ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jeszcze tylko na Windowsa :/

 

Jeśli chodzi o projekt, to nawet niezły pomysł.... ale właśnie dlatego, że to dobry pomysł, musisz najpierw dostać do tego prawo ;)

Jakbym był fanem pokemonów to nie chciałbym grać w nic pokemonopodobnego....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chetnie bym w takie cos pogral :) Nie jestem jakos zbytnim fanem Pokemonow jako, ale przez emulatora na PC fajnie sie grało :) I powiedzcie, ze ktorys z was nigdy nie uzyl cudzej grafiki w jakims wlasnym projekcie... ;P Takze nie przejmuj sie tym, tylko pisz :)

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...