Skocz do zawartości

Kobiety programistki!! gdzie??


Greensand

Polecane posty

Hmmm pamiętam, że klasy informatyczne uczyła Delphi-ego(podstaw) więc raczej kodzić umie tylko znów pozostaje pytanie czy lubi to czy należy to do ich zwykłych obowiązków, ale dobra olać tongue.gif mamy 1 przykład kobiety :twisted:

PS. moja propozycja zamknijcie temat to może sami weźmiemy się do roboty a nie pieprzenie o Chopinie.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ma 20 bab w klasie i nie wiedzą nawet że jest coś takiego jak programowanie o kolegach nie wspomnę bo oni myślą że jak przeszli Undergrand ze 3 razy bez kodów albo zainstowali winde to są expertami:)-taki mały off-topic...Hej tak sobie myślałem o tym blogu....
i co myślą o was kobiety (np. maniak, geniusz, idiota itp itd itc). Bo o mnie mają takie sobie zdanie, lubią mnie ale na kompa krzywo patrzą biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 przychylam sie do wniosku 5corpio biggrin.gif po 2 to nie wiem co mysla .. i niech mysla co chca.. u mnie w klasie to wiedza jako tako ze istnieje programowanie 8) nie wiem ale to chyba dzieki mnie tongue.gif a tak w ogole to znam dziewczyne co wie ze (albo mi sie zdaje ) lepiej mowic koder niz "informatyk" . wink.gif pozdro i wracac do kodzenia laugh.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greensand: co o mnie dziewczyny myślą - nie mam pojęcia, nie obchodzi mnie to, na razie nie szukam sobie dziewczyny ;]

Od mojego brata, który zajrzał na nasze forum i zainteresował się tym tematem:
Nesek: "Kobieta informatyk jest jak świnka morska: ani świnka, ani morska"

;-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem tyle co sie dowiedzialem od pewnej dziewczyny ;s ze uwaza ze to nudne musi byc :? i ze w ogole tyle czasu nad tym siedziec.. wink.gif no i poniewaz ze czesto chodze spac kolo 3-4 a rano do szkoly to uwaza ze jest to popieprzone o_O wiec raczej przynajmniej ona tego nie pochwala ;s ot : dla kobiet mozna duzo zrobic :shock: ale never.. i to w zyciu nie [b]zuce kodzenia dla dziewczyny :evil: bo widzialem takie przypadki :? pozdro... tak w ogole to juz naprawde robimy ot :/

p.s temat dosc ciekawy tongue.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Dosyć późno trafiłam na to forum, z przypadku nawet.
Jestem programistką, ale początkującą i z pasji. C#, Java, tego się uczyłam w szkole.
Aktualnie uczę się programować aplikacje na Windows Mobile z C#.
Na 100 mężczyzn z mojego kierunku znajdzie się z 15 kobiet. Ważne jest to że jest to Uniwersytet Ekonomiczny, bo nie ma tam fizyki, chyba dlatego kobiety podjeły się studiować informatykę.
Więcej nie chce mi się pisać, bo temat już chyba nie aktualny.
aha, mam 21 lat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przy okaji powitam nową użytkowniczkę forum smile.gif A jak i tak temat odgrzebany to powiem że ja nie znam ani jednej dziewczyny, która kodzi, a większość to informatykę w szkole to "aby zdać" i z komputerem mieć jak najmniej wspólnego ( chyba że GaduGadu i Facebook czy inne fotoblogi smile.gif ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowa, masz dużo racji, ale jak można zauważyć z wpisu "nowej", to interesuje się ona popularnymi obecnie technologiami - tak jakby nie widać w tej pasji programowania własnego zdania dziewczyny wink.gif A Win Mobile odradzam, Windows Phone 7 to porażka straszna, nie wróżę dobrze telefonom z tym systemem.

BTW. odświeżając temat, teraz u mnie do magisterskich przetrwały 2 dziewczyny na 40 osób ogółem. Jedna jest dobra w programowaniu (niestety pod Visualem...), a druga to w sumie nawet nie wiem - nie gadam z nią za dużo i nie widziałem co potrafi zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

pozwole sobie odkopac temat smile.gif byc moze ostatnio staje sie to modne, ale widze coraz to wiecej programistow plci pieknej wink.gif sama jestem na kierunku technik informatyk i jestem tam, gdyz bardzo tego chcialam. niesamowicie mnie to interesuje, a mam nadzieje, ze na studiach dalej bedzie mnie napedzac taka pasja:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...