Skocz do zawartości

A moze by tak Jabbera?


Gifanonim
 Share

Jabber  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za uruchomieniem serwera Jabbera na Unit1.pl?

    • Tak
      9
    • Nie
      1
    • Nie wiem
      4


Polecane posty

Oj Blindzik, Blindzik...

To, że Tobie nie chce się zmieniać swojego starego obadanego oprogramowania/przyzwyczajeń, to nie znaczy, że każdy musi, żyć w przeświadczeniu, że to czego używają to jedyna możliwa droga.

http://czytelnia.ubuntu.pl/index.php/2008/...to-nie-windows/ - poczytaj sobie ;)

 

Skoro Ci monopoliści starają się zmusić ludzi do używania tego co produkują i każdemu mówią, czego mają używać, to czemu społeczność Open Source nie miałaby bronić swojego produktu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason zal mi ciebie...

uwazasz ze wszystko co zamkniete jest zle i nalezy to zmienic na otwarte rozwiazania, a pomyslales o tym ze ludzie kozystaja z czegos bo im to odpowiada. Ja jestem zadowolony z windowsa, z protokolu gg i wielu innych zamknietych rozwiazan, wiec niby trzemu mialbym to zmieniac na cos czego nie lubie i nie trawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie macie nic do zakodowania?

 

Ja wypowiedź Jasona potraktowałem jako żart, a wy tak wszystko serio... O_x... (!)

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason zal mi ciebie...

uwazasz ze wszystko co zamkniete jest zle i nalezy to zmienic na otwarte rozwiazania, a pomyslales o tym ze ludzie kozystaja z czegos bo im to odpowiada. Ja jestem zadowolony z windowsa, z protokolu gg i wielu innych zamknietych rozwiazan, wiec niby trzemu mialbym to zmieniac na cos czego nie lubie i nie trawie.

Pewnie się powtórzę...

 

Większość ludzi korzysta z czegoś, nie bo im to odpowiada, tylko ktoś im polecił. Nie uważam, że wszystko co zamknięte jest złe. Może być nawet coś freeware. Protokół GG nie jest zły z powodu bycia zamkniętym... Ale z powodu padania serwerów i ciągłego trwania w średniowieczu technologicznym.

 

Akurat sprawa Jabbera w tym wypadku z mojej strony nie ma nic wspólnego z otwartością, tylko z tym, że przez użytkowników GG, których jest cała masa, ludzie, którzy chcą skorzystać z czegoś lepszego (których jest mniejszość) muszą się męczyć na protokole GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTATWiększość ludzi korzysta z czegoś, nie bo im to odpowiada, tylko ktoś im polecił.

Jason korzysta z czegoś, nie bo mu to odpowiada, tylko ktoś mu polecił.

Przestan czlowieku gadac bzdury, daj ludziom korzystac, jezeli chodzi o wiekszosc, to akurat Ty jestes w duzej mniejszosci fanatykow opensourcowych rozwiazan. Zamkniete rozwiazania, otwarte, gadu, jabber, icq czy inne komunikatory, kazdy jest dobry! A nawet windows jest spoko! I uwierz, ze gdyby ktos mi go polecil, a by mi sie nie spodobal, to bym go nie uzywal. Dla mnie jest dobry. Akurat do moich potrzeb. Nie musze testowac kazdego systemu na rynku, zeby uzywac tego jednego. Nie ma na tu czasu, bo sa ciekawsze rzeczy w zyciu, niz wybieranie i testowanie systemow, komunikator czy innego oprogramowania. Nie pamietam juz nawet zreszta, kiedy ostatni raz padł serwer gadugadu, dawno, dawno temu chyba, nie jest tak zle. W kazdym temacie tyczacym sie wyboru oprogramowania Ty zawsze propagujesz w sposob negatywny opensourca i unixowe rozwiazania. Powszechne sa rozwiazania sa dobre, i dlatego sa powszechne. Jesz snickersy, pijesz cole? Albo ogolnie kupujesz produkty, ktore sa markowo-komercyjne i znane na calym swiecie? Tak? Nie? Nic nam do tego. Kropka.

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powszechne sa rozwiazania sa dobre, i dlatego sa powszechne.
Śmiem twierdzić, że tak nie jest. Kontrprzykład? Używa się reklamówek zamiast ekologicznych toreb.

 

Ja bym chciał, żeby wszyscy używali jabbera bo strasznie podobają mi się 2 rzeczy: informacja o pisaniu (jak ktoś redaguje wiadomość to widzimy, że to robi) oraz brak niewidocznego. Tylko tyle. :P

 

 

Ps.

Spider100: szybciej dołącz do dyskusji i ponabijaj posty zanim admin się skapnie.

Pozdrawiam,

vo7 (;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...