Skocz do zawartości

Newsy a Arty


HNB
 Share

Newsy a Arty  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dodanie nowego arta powinno si? wi?za? z pojawieniem nowego newsa na stronie g?ównej?

    • tak
      8
    • nie
      3
    • nie wiem
      2


Polecane posty

Nie wiem czy tylko ja mam taki problem ale nigdy nie wiem kiedy pojawia się nowy art.

 

Jakoś na to małe pole "Najnowsze artykuły" nigdy nie zwracam uwagi... I mogłoby tam być coś zupełnie innego.

 

Chętnie bym zobaczył newsa np. Oksala o czym tam napisał tak skrótowo i, że zaprasza do czytania B).

 

Co o tym myślicie? Bo w moim przekonaniu dzisiejsze rozwiązanie jest słabe i ja np. bardzo rzadko przeglądam tabelkę "Najnowsze artykuły".

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, tylko, że coś mało tych artów ostatnio ;)

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś się pojawi B). Ważne newsy będę dodawać też na gamedev i jako źródło, poza swoją stroną będę podawać też unit1.pl.

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...