Skocz do zawartości

Propozycje tematów artykułów


wachu
 Share

Polecane posty

Cześć,

 

Chciałbym żebyście tutaj napisali jakieś swoje sugestie odnośnie tego jakie tematy was interesują, czego wam brakuje na unit1 i ewentualnie jaki artykuł chcielibyście żeby znalazł się u nas?

 

Oprócz tego szukamy osób chętnych do pisania artykułów i newsów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

 

Pozdrawiam, Piotr Wach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie by interesowało wszystko co się tyczy grafiki 3d jako takiej najlepiej nie pod jakiś konkretny język tylko teoretycznie z "pseudo-kodem" np. BSP albo liczenie tych nieszczęsnych lightmap bo znalazłem kilka fragmentarycznych artów ale nic z tego nie wychodziło :P to taka moja mała prośba. Ale inne też mogą być jak będą ciekawe ;p

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam !

 

Miki po ostatnim temacie wszyscy wiedzą czego Ci trzeba :P

 

Ja poproszę coś o programowaniu fizyki, teraz brakuje mi artykułów na temat połączeń stawowych w fizyce. Chciałbym aby ktoś mi napisał artykuł w którym znalazłbym opis jak zrobić Revolute joints, Prismatic joints, Helical joints, Cylindrical joints oraz Spherical joints.

Jak by ktoś jeszcze był tak miły to przydałoby mi się parę informacji na temt obliczania spoczynkowych sił kontaktowych przy użyciu metody funkcji i kary oraz hybrydowej.

 

To tyle z mojej strony może ktoś się skusi w najbliższym czasie :P

Ps: to był taki mały joke z mojej strony, ale naprawdę potrzebuje tych artykułów :)

 

Pozdrawiam i powodzenia !

Spider ^*^

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze prośba, ludzie lookajcie co piszecie, przecież od tych błędów oczy boloą .

 

Co do artów : 3D(ogół), fizyka (proste zastosowania z przykładami), Kolizje w 3D , DUŻO O OMEDZE :P........... oj sporo tego jeszcze :D

"(2b || !(2b)) == question" W. Shakespeare

http://jakubniwa.pl - świat sztucznej inteligencji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...