Skocz do zawartości

[Moderator] Blind


Jason
 Share

Blind Moderatorem  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Blind powinien zosta? na stanowisku moderatora?

    • Tak
      13
    • Nie
      2


Polecane posty

Jak już zapewne sporo osób zauważyło, Blind ostatnio za bardzo się rządzi i w tematach dość często można wyczytać jego nieprzyjemne pogróżki.

Tak więc poczekajmy na wynik tej ankiety i mam nadzieję że Nakiel wprowadzi go w życie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie opcja "wisimito"? :D

 

Prawdopodobnie Blind dopiero dorośnie do pełnienia funkcji Admina (tak jak niektóre kasjerki w TESCO co Ciągle się mylą i mają plakietkę : "Nie bij, dopiero się uczę") :), nikt z nas nie urodził się jako Admin... No może poza Nakielem i Tosterem xD

 

PS. Dajmy mu szansę i rady co robi źle.

 

Rada pierwsza: nie kasuj tego tematu

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako mod moim zadaniem jest aby na forum byl porzadek. Rozumiem ze mozna troche odejsc od tematu i napisac o czyms innym, ale temat linuxa powtarza sie w wielu watkach na tym forum i dyskusje na ten temat zaczynasz glownie ty i od jakiegos czasu sazian. I dluzej tolerowac tego nie mam zamiaru.

 

HNB: Oczywiscie ze nikt nie jest nie omylny, ale akurat ten temat nie wkurza tylko mnie ale i wiele osob na tym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na TAK, bo mi też się nie podoba że w każdym temacie musicie się wtrynić z Linusem. Jak wam ten system się tak podoba to załóżcie własny topic i wychwalajcie go w nim a nie spamujcie tym po innych.

 

Btw. Jason wydaje mi się że to admini decydują kto dobrze spełnia obowiązki i jeśli zobaczą że większości sposób moderowania Blinda się nie podoba to sami zainterweniują, wiec założenie tego tematu było trochę głupie?

"Bogowie to bugi ludzkich umysłów" Gifanonim ®

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że powinien zostać robi to z własnej woli i chwała mu za to :P

Linuch czy Wina delphi czy cep to takie oklepane i faktycznie już nikogo nie bawi jakie to dobre jest jedno od drugiego... wielkie manifesty i reklamy kto wam za to płaci? może się dołączę :D

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc poczekajmy na wynik tej ankiety i mam nadzieję że Nakiel wprowadzi go w życie

Wynik ankiety jest na razie na korzyść Blinda i ja się z tym nim zgadzam. Taki los moderatora, że czasami komuś podpadnie, gdy chce zrobić porządek ;) Jak napisał Spider100 chwała mu za to, że poświęca swój czas i nie pozwala na bezsensowne dyskusje.

 

Nie jestem codziennie na forum i jeśli masz jakieś inne zastrzeżenia to o nich napisz.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy przyjrzałem się jakie Blind wystawia komentarze, do jakich postów... i choćby na podstawie tego z Toolbarem w zupełności miał rację co do swej wypowiedzi.

 

Jeżeli ktoś pisze w nowym temacie, że chce toolbara z windy zmienić, czy coś... to trzymajmy się ludzie windy... nie schodźmy na boczny tor, bo tylko zwiększamy niepotrzebną ilość postów w temacie. To tak jak by ktoś majstrował przy motocyklu... a inni mu się wtrącali z możliwościami roweru górskiego...

 

W tej sytuacji jestem za pozostawieniem Blinda na stanowisku Mod-a.

 

Pozdrawiam.

Prawdziwy programista wiesza sie wraz ze swoim programem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Blind @ pią, 01 sie 2008 - 13:51)

ale temat linuxa powtarza sie w wielu watkach na tym forum i dyskusje na ten temat zaczynasz glownie ty i od jakiegos czasu sazian. I dluzej tolerowac tego nie mam zamiaru.

 

CYTAT(Gifanonim @ pią, 01 sie 2008 - 14:07)

Głosowałem na TAK, bo mi też się nie podoba że w każdym temacie musicie się wtrynić z Linusem. Jak wam ten system się tak podoba to załóżcie własny topic i wychwalajcie go w nim a nie spamujcie tym po innych.

 

Może dlatego, że sazian poznał zalety tego systemu. Wy też powinniście, to wtedy by Was nie wkurzało to, że ludzie o tym piszą, a Wy nie jesteście w temacie :P

 

Btw. Jason wydaje mi się że to admini decydują kto dobrze spełnia obowiązki i jeśli zobaczą że większości sposób moderowania Blinda się nie podoba to sami zainterweniują, wiec założenie tego tematu było trochę głupie?

Wynik jak na razie jest trochę głupi... sami Window$iarze... ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason nie chodzi o to, że "sami Window$iarze"... chodzi o to, że wy jako użytkownicy Linuxa strasznie się nim chwalicie, jak by on był czymś świętym... przypominają mi się Jehowi (bez obrazy dla tych którzy są nimi), jednak oni w ten sam sposób nakłaniają do przejścia na swoją wiarę.

Pierw mówią o czymś co normalnie ludzkie... po czym za każdym razem wkraczają w strefę religijną.

 

To samo jest z wami

 

..., a Wy nie jesteście w temacie

 

to raczej Ty po za niego wykraczasz pisząc o linuxie w tematach nie związanym z tym systemem operacyjnym.

 

Pozdrawiam.

Prawdziwy programista wiesza sie wraz ze swoim programem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, nie do konca wiem o czym mowa z tej prostej przyczyny ze po pewnym Falmie stwierdzilem ze Jason patrzy na wszystko przez pryzmat fanatyka-linuksiarza. Poniewaz nie lubie gadac z fanatykami ustawilem mu permamentne ignorwanie postow w efekcie i ja i on jestesmy szczesliwi. Co do tematu przewodniego Mod ma obowiazek trzymac porzadek na forum, blind jest na tyle mily ze uzasadnia swoje ruchy, ja przenosze do kosza. Ot rozne podejscia do problemu.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason nie chodzi o to, że "sami Window$iarze"... chodzi o to, że wy jako użytkownicy Linuxa strasznie się nim chwalicie, jak by on był czymś świętym... przypominają mi się Jehowi...

 

masz jakiś problem??

 

chcesz o tym porozmawiać??

 

Pozdrawiam!

 

P.S. może wprowadźmy od razu cenzora?? na ... nam wolność słowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakiś problem??

 

chcesz o tym porozmawiać??

 

:blink: Z tego co widzę to Ty masz problem, jedno złe, baa nawet neutralne słowo o Linuxie i już wyskakujesz z wielkim ALE.

 

<_ sory nie mam zamiaru si k lecz jak sam napisa s i takowego przywileju u>

Nikt nie zabrania pisania o linux-ie, windows-ie, BeOs-ie, czy nawet MacOS-ie, chodzi raczej o narzucanie komuś jaki to dany system nie jest.

 

:huh: Ankieta pokazuje jaka jest sytuacja i najlepiej było by skończyć temat, by czasem nie wszczynać jakiś dziwacznych, bezsensownych sprzeczek dot. systemów operacyjnych.

 

Pozdrawiam ;)

Prawdziwy programista wiesza sie wraz ze swoim programem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: Z tego co widzę to Ty masz problem, jedno złe, baa nawet neutralne słowo o Linuxie i już wyskakujesz z wielkim ALE.

 

...

 

Pozdrawiam ;)

 

coś pomyliłeś, nie napisałem ani jednego słowa o linuxie.

 

Blind: głosowałem na tak.

 

Jason: może kiedyś zostaniesz operatorem, będziesz mógł pokazać na co Cię stać...

 

zakładanie tego typu tematów jest według mnie nie na miejscu.

 

Pozdrawiam :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xevil21

 

To Cię mocno przepraszam... ;) Wyskoczyłeś z tymi pytaniami... :D no ale nie ważne.

 

Zgadzam się również z Tobą co do

...zakładanie tego typu tematów jest według mnie nie na miejscu.

 

Pozdrawiam B)

Prawdziwy programista wiesza sie wraz ze swoim programem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam, wynik sondy mówi sam za siebie.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...