Skocz do zawartości

Szukam programistów i grafików!


MrEditor

Polecane posty

Nie wiem gdzie by sięnadawał temat więc piszę go tutaj...

 

Witam!

Od niedawna jestem uczestnikiem pewnego projektu o nazwie "Fight Project"

Projekt ten ma na celu stworzenie gry komputerowej z gatunku bijatyk 3D

Potrzebujemy ludzi którzy potrafią programować, modelować obiekty 3D itd.

każda pomoc się liczy. mam nadzieję że będziecie chętni na podjęcie takiego wyzwania.

Forum projektu:

www.fightproject.yoyo.pl

 

zapraszam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak znalazł by się ktoś chętny?

 

propos pana u góry to jeśli chodzi ci o to że jest to coś w stylu "ja wam powiem a wy mi zróbcie" to muszę cię rozczarować. W Tym projekcie każdy ma swój wkład ale wiadomo że nic się nie da samemu zrobić więc szukamy pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, powiem tak - po pierwsze zycze powodzenia przy projekcie, przyda sie. Po drugie - malenka rada - nie dziw sie prosze, drogi Kolego, ze zostales tak odebrany, ale ma to konkretne uzasadnienie. Otoz czlowiek, ktory ma bardzo dobry pomysl, duzo zapalu, ale brak umiejetnosci z zakresu programowania/grafiki w kregach programistow/grafikow postrzegany jest jako delikwent typu "napiszcie mi gre", ALE juz bardzo dobrze i sprawnie sklecony design-doc potrafi z takiego czlowieka uczynic kogos duzo bardziej powaznego. Zycze Wam zatem szybkiego spisania swych pomyslow w formie takiego wlasnie dokumentu, a zobaczycie, ze ludzie zaczna na was patrzec nieco przychylniejszym okiem.

 

 

==EDIT:

.. a juz w ogole radze pozamykac [udostepnic tylko dla czlonkow grupy] wszelkie dzialy organizacyjne waszego forum, bo ich zawartosc drastycznie zaniza wasz status w oczach czlonkow spolecznosci, ktorym to chcecie sie chyba zaprezentowac z jak najlepszej strony, prawda?

Imię postaci:Jax

Wiek: 21

Pochodzenie: Israel

Styl Walki:Sumo

Jest Gruby. wygląda podobnie do Goro z seri gier Mortal Kombat

Nosi Krótkie spodenki

 

Może najpierw bym zrobił szkic w paint i wam pokazał i byscie powiedzieli co zmienic itp. co wy na to?

 

Pierwszy lepszy topic z brzegu, a naprawde nie napawa optymizmem..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od "czegoś" owszem, najlepiej chyba właśnie od wspominanego "design doca" (no a wcześniej od pomysłu na grę). A z tego waszego forum to wygląda to tak: pomysł na grę = bijatyka 3d i jedziemy! Grafika? Kogoś znajdziemy! Programiści? Kogoś znajdziemy! Postacie? O, ten taki jak z Mortala... i ten taki jak z Tekkena!

Ogólnie to nic szczególnego... nikt wam nie broni tego robić, ale także mało komu by się chciało w czymś tak (wybaczcie) mało odkrywczym i ciekawym brać udział... No więc róbcie sobie dalej. Może to skończycie, może nie, ale wielu rzeczy się po drodze (oby) nauczycie, a to już coś będzie ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chodziło o to żeby pomysły przychodziły z czasem i każdy mógł dodać coś od siebie. Chyba lepiej jeśli coś robią wszyscy i każdy może coś dodać wedle swojego pomysłu niż robić "gotowca", bo wtedy to chyba by jeszcze bardziej wyglądało "zróbcie mi grę, ma być taka i taka i żeby była fajna"... ale jak by się bliżej przyjrzeć to "ogólny" pomysł co do tego jak to ma wyglądać już jest.

A przy projekcie właśnie każdy by mógł się sprawdzić i nabrać trochę doświadczenia, wiedzieć na co uważać następnym razem, poznać nowe metody itd.

__

Jeśli mówisz poważnie co do tego modelowania to zgłoś się na forum. Jeśli nie sprawi ci to trudności i naprawdę jesteś chętny to mam nadzieję że na jednym czy dwóch modelach się nie skończy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje bardziej ze jak kazdy bedzie dodawal cos od siebie to duzo nie wyjdzie zaczna sie klotnie bo jeden bedzie chcial to a drugi tamto. To ma wygladac tak a dla drugiego ma wygladac inaczej. A nawet jak nie bedziecie sie spierac to na koniec i tak wszystko wyjdzie ze kazdy bedzie robil czesc wedlug wlasnego pomyslu i razem nie bedzie jakos ekstra wygladac. Nie bralem udzialu nigdy w takim projekcie ale wydaje mi sie ze takie szukanie na forach itp. ludzi do tego nie mam sensu nikt nie bedzie bral tego do konca na powaznie. Lepiej juz najpierw sie skumac z jakimis ludzmi chwile pogadac powymieniac pomysly projekty zapalic ich. i wtedy uzbierac ekipe np. programista grafik i najwyzej potem szukac jakis mniej waznych bo bez tych to nie mam co w ogole startowac. A najlepiej to samemu byc jednym z nich zeby reszta widziala ze sie cos robi samemu to inaczej wtedy sie patrzy.

 

Po za tym dla mnie pomysl to nie jest zaden problem. Co chwile mam pomysly na inna gre ksiazke film itp. I wydaje mi sie ze kazdy ma tak bo w tym tylko wyobraznia jest nasza granica no i czasem ekonomia. Ale najgorsze mi sie wydaje wlasnie tworzenie, pisanie, grafika itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak twarda ręka SZefa :>. Kilka rad i cytatów:

    Aktywność nie oznacza postępu.

    Nikt jeszcze samym myśleniem krowy nie wydoił

    Anarchia (jak i mnogość pomysłów) rozwala projekty, zobaczcie jak Toster z forum ładnie wszystko organizuje i coś tam kiełkuje

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z HNB. Co do mojej organizacji to raczej slabo wychodzi bo ludzie sie obrazaja jak im sie wprost mowi ze cos zle robia, a ja niestety tak robie :/ Force ma na ten temat ciekawa teorie, wiaze sie ona z koniecznoscia uzywania przezemnie lorafen'u :)

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest, trzeba trenować bo na prawdziwego SZefa co płaci nie będzie możliwości "obrażania się" ;). Taki SZef przez duże SZ ma zawsze rację, nawet jak jej nie ma...

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...