Skocz do zawartości

O nas, koderach


Iskar

Polecane posty

Witam, w tym temacie możecie napisać o sobie, swoich zainteresowaniach, umiejętnościach itp. itd.

To może ja zacznę:

17 lat na karku, chodzę do II L.O. (mat-fiz). Mam siostre i kota, lubię grać w ping-ponga, kocham jeździć na rowerze (co sugeruje mój avatar ;-) ) i na snowboardzie. Uwielbiam też oglądać filmy, oceniać je, kolekcjonować. Programuję w Delphi i C++, założyłem wraz z Drazkiem grupę tworzącą gry "Frozen Group". Poza tym, słucham nałogowo muzyki zespołów: Social Distortion, Sum 41, Tenacious D, Red Hot Chili Peppers, Liquido, Fatboy Slim i innych.

To chyba tyle ;-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli się starzaję, za kilka miesięcy będzie to już całe 21 lat, poza tym studiuję zaocznie na polibudzie łódziej (dojeżdżam dokładnie 256 km). Jak na programistę przystało nawet odległość musi być potęgą dwójki wink.gif. Poza tym pracuję we własnej jak narazie mini firmie biggrin.gif. Do moich zainteresowań można zaliczyć fotografię, podróże, tworzenie grafiki,programowanie i jeszcze parę innych drobiazgów.

Muzyka: Aerosmith, Scorpions, Pink Floyd, Metallica, Ozzy Osbourne, Stewart, Lennon, Dżem, Myslovitz, Aya Rl, TLove
Ale też zdarza się coś zupełnie z innej beczki smile.gif np. Habakuk, DKA, ATB, Sin.

Wystarczy? A może jeszcze numer buta i waga :?: laugh.gif

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[code=C++] /*Nazywam się Marek. Chodzę do kl. II L. O. (profil mat-fiz-[H
KZYK
KoLX[HM]
HZYXH[HY
KXb'&'FVG'ć7FVvś7Ś\"VĆ7vŻ7rĆĆUźŃź] no i inne wieloczęściowe horrory wink.gif ), lubię także gwiezdne wojny, zdjęcie w moim avatarze to moje autentycznH
Xzl[HH
K[]ZĘĘ[HśRG7FwrćVg& amp;VFć{6FśVćvV6źąĄżą
@5Q5%5!ąRhapsody, Stratovarius, Brain Adams, Lordi oraz inne które YŹHXHY][<[HzYHYYZŹHĘH[Hćrćrv666'Ś7Fb&6W&V&v'VćśBĆW7ŚŃąŃąź
[/code]
Obrazek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

17 lat, II LO (ilez tu osob z II LO biggrin.gif), klasa mat-inf. moja pasja jest rzecz jasna kodzenie, czym zajmuje sie od ok. 3,5 roku. i mimo ze teraz zdecydowanie glownie kodze w C/C++ to moje serce zawsze bedzie nalezec do Delphi smile.gif. mam nawet na koncie dwie publikacje dotyczace Delphi wydane przez wyd. MIKOM biggrin.gif. moim ulubionym, jak na razie, dzialem ktorym sie zajmuje jest renderowania grafiki 3D przy uzyciu Direct3D.
podczas baaaaaaaaaaaaardzo dlugich godzin spedzanych przed kompem nierozlacznie towarzysza mi brzmienia rockowo-metalowe, glownie System of a Down, P.O.D., Nightwish, Linkin Park, Sum 41, Green Day i inne smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HNB.

CODE > Respekt tylko dla tych którzy na to sobie zasłużyli ;P
Blizzard > wzór gamedev
Muzyka > HH (only Pfk, Pkhz + epizodycznie inne)
IDE > Delphi, Lazarus (jestem coder rasista i nie uznaję C++ :twisted: )
Dziewczyny > Najlepiej blondynki
Picie > Harbata cytrynowa (epizodycznie Coca-Cola)
Cele > skończyć kilka dużych gier, zarobić trochę kasy albo zostać księdzem ;].

Obecnie jestem w rzeźni (czytaj liceum) na profilu matematyczno-fizycznym.

Dobra rada: o nic nie pytaj na forach, dochodź do większości sam analizuj resource/CODE doświadczonych koderów, ucz się matmy tongue.gif albo jak nie chcesz to się nie ucz.

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 lat 75LO w Warszawie (Jan3Sobieski) profil: mat-fiz-inf(oczywiście inf. = 0 )
Zainteresowania : delphi,3ds max,photoshop a od nie dawna krav maga biggrin.gif
Muzyka : głównie lubię muzykę trochę starszą ( M. Jackson, Bonnie tyler) ale także techno i wszystko inne prócz : HH, Metalu, Disco Polo.
A picie ? : Woda i wszelkie alkohole biggrin.gif
PS. imię Jacek ]:->

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też lubię muzykę Michaela Jacksona wink.gif
Tylko ostatnio słucham metalu, ale ciągle jego kawałki mam na playliście, a u nas tępi z infy w liceum smile.gif - tzn. nie mnie, ale są tacy co z baz danych dostali +1 (takich osób jest ze 3 na samą moją grupę, a klasa jest podzielona na 2 :] ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...