Jump to content

Regulamin forum - propozycja


TSr
 Share

Recommended Posts

Chciałbym zaproponować małą zmianę w regulaminie. Uważam, że przedrostki wpisywanie za każdym razem w temacie są zbędne. Jakiego języka programowania dany temat dotyczy od razu wiadomo po tym, w którym dziale został on umieszczony. Temat musi być treściwy, a przedrostek nic nie wnosi, a często jest problematyczny. Załóżmy, że piszę program w Lazarusie i mam jakieś zapytanie związane z fragmentem programu, to co mam wpisać jako przedrostek? Pascal? Object Pascal? Lazarus?

 

Dobrą rzeczą było by wprowadzenie mechanizmu tagów, które są stosowane na niektórych forach (np. forum.ubuntu.pl) - znacznie usprawnia to proces wyszukiwania informacji. Domyślam się, że właśnie po to były wymyślone przedrostki.

Link to comment
Share on other sites

dobry pomysł, aby np. ustalić np. 40-50 słów na tagi i przy temacie można sobie 1-5 zaznaczyć (jako chceckboxy) i tagi by były z różnych dziedzin. Tagowanie by nie było ważne, dla for z inne. A w każdym forum jeden tag byłby domyślny (bo zawsze ma być minimum jeden) tak aby samemu nie trzeba było myśleć (zwłaszcza dla nowych), a jak ktoś będzie chciał to sobie odtaguje tego domyślnego i da innego (ma być zawsze minimum 1)

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...