Skocz do zawartości

Eksperyment


Toster

Polecane posty

Hejka, mam zamiar na was przeprowadzic maly prosty eksperyment, osoby chetne zapraszam.

Na czym polega eksperyment ? Otoz trzeba wykonac 2 zadania:

1) Nie odpisywac na wypowiedzi innych w tym temacie i skupic sie tylko na zadaniu punkcie 2

2) Odpowiedziec na pytanie: Jaki jezyk programowania jest najlepszy.

 

za 2 dni dalsza czesc eksperymentu jesli bedzie odzew.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój post był chyba poza konkursem, to odpowiem na niego :D

Zasada pisania programów jest taka sama w Pseudokodzie, Model'u RAM (z pewnymi ograniczeniami), jak powszechnie używanymi językami, C++, PHP, Java, Pascal... Ważne jest algorytmiczne myślenie, a najlepszy to taki, w którym Ci się najlepiej pracuje, wyraża swoje myśli (moje zdanie, jak pisałem w poście wyżej ;) ), czyli najlepszy będzie taki, który do gustu przypadł największej liczbie osób ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Jason @ pon, 10 mar 2008 - 19:14) Zasada pisania programów jest taka sama w Pseudokodzie, Model'u RAM (z pewnymi ograniczeniami), jak powszechnie używanymi językami, C++, PHP, Java, Pascal...

Nie jest wg mnie, tzn. w tym sensie, że do każdego programu w różnych językach inaczej bym podszedł. I ja przedstawiam subiektywne zdanie, nie generalizuje wszystkiego (aluzja do Twoich wielu poprzednich postów i tematów na tym forum).

 

CYTAT(Jason @ pon, 10 mar 2008 - 19:14) Ważne jest algorytmiczne myślenie, a najlepszy to taki, w którym Ci się najlepiej pracuje, wyraża swoje myśli (moje zdanie, jak pisałem w poście wyżej ;) ),

Tak, o to mi właśnie chodzi - masz do napisania program X: "hm, niech pomyśle, takie coś zakodziłbym najlepiej w języku Y".

 

czyli najlepszy będzie taki, który do gustu przypadł największej liczbie osób ;P

yhm : p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lua :D

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami ale dodam coś od siebie.

 

Wg. mnie najlepszy jest Asm, z kilku powodów(pamiętajcie wg. mnie).

- Zero ograniczeń.

- Mega szybki.

- Jest matką innych języków.

- Myśli się zdeka inaczej

- Jest fajny i tyle :)

 

Oczywiście nie do wszystkiego, szczególnie na najnowszych kompach kto by się bawił w jakieś paro kilobajtowe, "szybkie" programy.

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to Iskar ma najwiecej racji. Jezyk to tylko narzedzie nie ma narzedzi doskonalych do wszystkiego. To tak jakby przekonywac ze szpadel jest najlepszy.

 

Ihmo obecnie najbardziej poszukiwani sa ludzie ktorzy szybko sie przestawiaja na nowe toole.

 

Odpowiedz na pytanie powinna brzmiec: najlepszy do czego/ pod jakim wzgledem ? .... i teraz uzasadnienie.

 

Pozdrawiam Prowokator :)

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...