Skocz do zawartości

Przerwy w działaniu serwisu


Jason
 Share

Polecane posty

Witam. Nie wiem, czy Nakiel to zauważył, ale co jakiś czas serwis przestaje działać. Wczoraj albo przedwczoraj nawet przez kilka godzin nie było dostępu do serwisu.

Więc pozostaje pytanie - "czy postępowanie jest toku?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi z powodu tych przerw zrezygnowałem z serwera u obsługującej go firmy i najprawdopodobniej od jutra unit1.pl będzie działał na nowej maszynie w innej serwerowni.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam powazny problem z wejsciem na unit. Praktycznie jak wracam do chaty i uzywam lacza od UPC to dostaje blad DNS ze nie moze odnalezc zadanej strony.

 

Co ciekawe sprobowalem serwerow DNS od Blinda i nic sie nie zmenilo (dalej blad)

 

co jeszcze ciekawsze moge wejsc na strone www.unit1.pl, ale na forum.unit1.pl ani tsr.unit1.pl juz nie.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toster: czy nadal są problemy z wejściem na forum w UPC?

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio mi się to pojawia. I to niemalże za każdym razem jak wchodze na forum. Jak klikne odśwież to zazwyczaj wszystko wraca do normy, albo pokazują się jakieś inne błędy.

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

:blink:

 

nie działają tagi: [pascal][/pascal]

 

kiedy z nich skorzystałem, nie mogłem dodać postu

 

(po wciśnięciu przycisku: Dodaj odpowiedź, otwierała się pusta strona,

 

a na status barku pisało: Zakończono :huh: i tyle... możliwe, iż inne

 

tagi również powodują problemy...)

 

Pozdrawiam!

 

P.S. Po kilku próbach zamieniłem w/w tagi na


- pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używaj na razie tagu [pascal]

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...