Skocz do zawartości

System ostrzezen/donosow


Toster
 Share

Polecane posty

Witam,

Ja z prosba do adminow/modow/ownerow czy daloby rade aby na tym forum pojawil sie jakis system z ostrzezeniami albo czyms jak Karma itp. ?

Ja rozumiem wolnosc wypowiedzi, niepelnoletniosc itd. ale jak czytam niektore posty to zastanawiam sie czy to pisze cwiercinteligent albo czy to jest prowkacja ?

Nie chce mi sie wyplakiwac na privy do modow o to ze ktos pisze jak do zuli z bramy itd. bo nie mam zamiaru nikogo wychowywac, ale jak kilka osob zglosi ze dany temat jest hamski lub nie na miescu to wydaje mi sie ze autor powinien dostac upomnienie, a po drugim tydzien wakacji (bana).

 

Mam wrazenie ze wiekszosc osob mlodych (na moje oko

 

Rozumiem ze serwis walczy o uzytkownikow ale nie robmy z tego onetu......

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektorych forach widac takie cos ze pod nickiem jest napisane np:

Ostrzezen 1/3, Ostrzezenia wystawiaja admini ale przy temacie moglby sie pojawic jakis przycisk typu zglos, albo powiadom admina. Po wcisnieciu czegos takiego u admina pojawiala by sie informacja ze ktos ma zastrzezenia, jakby kilka osob zglosilo zastrzezenia do tematu to mozna by go np skasowac/zamknac czy cos w ten desen.

 

Co do urazania to nie chodzi mi o to ze czuje sie dotkniety czy cos w ten desen (bo tak naprawde to wisi mi opinia kogos kogo nie widzialem na oczy i nic o nim nie wiem, nie przedstawia dla mnie autorytetu. chyba ze kogos znam i mam o nim dobre zdanie). Chodzi mi o to ze wypowiedzi niektore sa delikatnie mowiac podworkowe.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTATA ja z innej beczki: czemu i kto dal sazianowi moda? Moim zdaniem jest to lekko niekompetentna osoba, ale to byc moze tylko moje zdanie.

 

Moja decyzja. Sazian jak na razie bardzo dobrze wywiązuje się z funkcji moderatora, więc nie mam żadnych zastrzeżeń.

 

po czesci tak, ale nie ma tego magicznego guzika "powiadom "

 

Użyj przycisku "Raport" :

 

raprtuj.jpg

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krajew4: zazdrosny ?? ;) A tak na serio na forum jest potrzebny ktoś kto często na nim przebywa oraz dużo się udziela. W momencie wyboru Sazian miał najwięcej postów, ostatnie które przeglądałem były sensowne i pomocne, więc zaproponowałem mu funkcję moderatora. Nie przebywam tutaj tak często, aby wiedzieć dokładnie jakie relacje między wami występują, więc użyłem metody moim zdaniem najlepszej. Drugiego moderatora zaproponował Iskar i mam nadzieję, że wobec niego nie ma zastrzeżeń.

 

Lista moderatorów nie jest zamknięta, jeśli ktoś chciałby pomóc to zapraszam (1-2 osoby).

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krajew4:

a może byś pomyślał o jednaj z tych osób które odstraszają nowych tekstami typu "proponuje przenieść ten temat do śmiesznych tematów", "przeczytaj kurs" i inne tego typu ?? myślisz że jeśli taka osoba została by modem i usuwała wszystkie tematy początkujących bo "obniżają poziom" byłaby dobra ??

poza tym długo się zastanawiałem czy przyjąć to "stanowisko", a jeśli się nie sprawdzę Dolphin zawsze może mnie z niego wykopać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sazian: nie wziales po uwage jednej rzeczy, ze sa poczatkujacy ktorzy pisze dobre tematy i poczatkujacy, ktorzy pisze niefajne tematy, tych drugich niestety tu na forum jest wiecej, i osoba ktora by blokowala takie topici zamieszaczajac informacje co jest nie tak, byla by bardzo dobrym modem. Zreszta, mniejsza o to czy ktos jest poczatkujacy czy nie i czy zadaje pytanie trudniejsze czy nie, jezeli temat jest napisany wg regulaminu i zawiera proste pytanie to zostaje, jezeli zawiera trudne pytanie ale jest napisany niechlujnie to out, takie jest moje zdanie.

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...