Skocz do zawartości

Co z rywalizacją?


kompustelnik

Polecane posty

Tak sobie myśle kiedy był ostatni konkurs na Unit1(związany z grą). I nic, poza konkursem "Łormsowym". :unsure::)

Pamiętam ze kiedyś zakończyło się na planach ogólnych konkursu. Lecz do jego ogłoszenia nie doszło.

Więc pytam: Czy jest w planach jakiś konkurs?

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(krajew4 @ wto, 23 paź 2007 - 19:12)

Zbierz uczestnikow...

 

 

YY.. zmuszac nikogo nie będę. Zgłosi się kto będzie chciał.

 

CYTAT(krajew4 @ wto, 23 paź 2007 - 19:12)

...daj temat...

 

 

Aż tak rządny władzy to ja nie jestem. ;) Trudno żebym to ja coś powiedział i ludzie będą to robić... Chciałbym :P

 

zabierz sie za organizacje to bedzie ;)

 

No więc pierwszy krok w tym celu już zrobiłem. :P

A tak, poza. Jest możliwość korzystania z sondy na forum ;)

A jury można wybrać.

 

Wg. mnie największym problemem dla mnie byłoby zorganizowanie miejsca na nadesłane prace. Serwerem nie dysponuje.

A np. jeśli w jury byłyby 3-4 osoby, to każda z nich mogła by pobrać daną grę i ocenić.

Mógłby też oceniać każdy użytkownik, który pobrałby gotową pracę. No i głosik na sondzie. :)

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakiel (Dolphin) czeka na propozycje konkursowe :) Sprawami technicznymi się nie martw.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja.

Gra, jak kiedyś powiedział Spider100 oparta o prawa fizyki, takie gry mnie najbardziej kręcą. B)

Lubie proste zręcznościówki. Nieskomplikowana fabuła. Gra byłaby oceniana za najbardziej efektywny deathmatch. Nie koniecznie z BOT'ami. Przecież mamy internet :P Lokacja dowolna. Poza Ziemią(ah ta grawitacja, czy nieważkość) np. Jowisz czy jakaś mała planetoida etc.

Czołgi, statki kosmiczne, ludzie ;):P czy na co by kto jeszcze nie wpadł. Różne bronie. Ale wg. mnie przede wszystkim fizyka.

 

Oto moja propozycja.

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokacja dowolna. Poza Ziemią(ah ta grawitacja, czy nieważkość) np. Jowisz

 

Ziemia Ci nie pasuje bo grawitacja, a Jowisz Ci pasuje? Przecież to kula gazu, na tym nie staniesz :P Poza tym Jowisz ma jeszcze większe przyśpieszenie grawitacyjne niż Ziemia (Ziemia - ok. 10m/s, Jowisz ok. 21m/s).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nvm trochę się nie zrozumieliśmy.

 

ah ta grawitacja (chodziło mi o to ze może być fajnie) np. Jowisz

czy nieważkość (całkowicie inny typ kierowania pojazdem, też fajnie) np. mała planetoida.

 

Co do tego że Jowisz to tylko kula gazu, polemizował bym. Możliwe, że się mylę, ale gdzieś słyszałem, że ów Jowisz owszem posiada ogromną ilość gazu, ale posiada również skalne jądro(niewielki, bo jak teraz wyczytałem z google 13% masy). Tak więc Jowisz jak najbardziej pasuje :)

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pomysł z fizyką jest mało fajny, znaczy, no bo właściwie tylko Spider100 ma już gotową, duża część (w tym ja) nie znają, żadnego modułu fizycznego. Uważam, że lepsze by było jakby się zrobiła jedną wspólną grę, a nie np. 5 osobnych często niedorobionych.

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. nie ukrywam że jestem zwolennikiem własnego kodu :)

Chodzi mi o to, że nigdy nie używałem ODE, Newton'a etc.

 

Jeśli chodzi już o najprostszy tutek o fizyce to proponuje zajrzeć tu: Advanced Character Physics

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompustelnik, myślę, że to ma być konkurs związany stricte z pisaniem gier, a nie silników fizyki. Myślę, że konkurs nie ma szans przy liczbie użytkowników, uważam że powinno coś się razem napisać, a nie każdy jakiś bełkocik, no może 1,2 osoby dobrze, to nie ma sensu na razie.

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła się Olimpiada Informatyczna, więc przynajmniej ja na razie nie wezmę udziału w konkursie co chcecie robić ;p (inni licealiści pewnie też) xD

Piszę proste programy i stronki internetowe na zlecenie, zaliczenie...

Delphi, Pascal, C++, (X)HTML, CSS, trochę PHP, Javascript i MySQL

Kontakt: gg:1477872 e-mail: lewymati@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to jest dla licealistów tylko?:D I tak bym udziału nie wziął, mam własne zadania równie ciekawe, ale tak na pierwszy rzut oka to to zadania z plakatowaniem to wygląda na łatwe i do zrobienia w czasie liniowym, a cłem to wygląda na zrobienie minimalnego drzewa rozpinającego z bonusm. Moglibyście jako newsa na stronę główną dać (no chyba, że jest, a ja nie zauważyłem:D)

 

Edit: no może nie do końca drzewo rozpinające, ale coś w tym stylu powinno powstać, coś a'la graf z jednym cyklem. A jak cyklu nie ma to jest błąd i wynik NIE

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nvm trochę się nie zrozumieliśmy.

 

ah ta grawitacja (chodziło mi o to ze może być fajnie) np. Jowisz

czy nieważkość (całkowicie inny typ kierowania pojazdem, też fajnie) np. mała planetoida.

 

Co do tego że Jowisz to tylko kula gazu, polemizował bym. Możliwe, że się mylę, ale gdzieś słyszałem, że ów Jowisz owszem posiada ogromną ilość gazu, ale posiada również skalne jądro(niewielki, bo jak teraz wyczytałem z google 13% masy). Tak więc Jowisz jak najbardziej pasuje :)

 

Pozdrawiam! ;)

To wyślij mi fotkę jak stoisz na Jowiszu to uwierzę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa

 

Skalne jądro Jowisza jest stosunkowo małe (skupia około 13% masy), otoczone warstwami kolejno metalicznego, ciekłego i gazowego wodoru. Warstwy te nie są jednak ściśle rozgraniczone i przechodzą łagodnie jedna w drugą.

z Wikipedii

Myślę, że nie chodziło o chodzenie po Jowiszu, ale grawitacją a'la Jowisza, poza tym gry nie muszą być na faktach autentycznych. Znam kilka które nie są takie jak rzeczywistość :P

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to jest dla licealistów tylko?:D I tak bym udziału nie wziął, mam własne zadania równie ciekawe, ale tak na pierwszy rzut oka to to zadania z plakatowaniem to wygląda na łatwe i do zrobienia w czasie liniowym, a cłem to wygląda na zrobienie minimalnego drzewa rozpinającego z bonusm. Moglibyście jako newsa na stronę główną dać (no chyba, że jest, a ja nie zauważyłem:D)

 

Edit: no może nie do końca drzewo rozpinające, ale coś w tym stylu powinno powstać, coś a'la graf z jednym cyklem. A jak cyklu nie ma to jest błąd i wynik NIE

 

Dobrze zaczynasz myśleć... Ja to zrobiłem na zwykłym DFS-ie z przeróbkami ;P

btw: mam już zrobione Plakatowanie, Klocki i te Cło...

Piszę proste programy i stronki internetowe na zlecenie, zaliczenie...

Delphi, Pascal, C++, (X)HTML, CSS, trochę PHP, Javascript i MySQL

Kontakt: gg:1477872 e-mail: lewymati@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie wspólny projekt ? Ja mam dość sporo w myślach czegoś co można skodzić dokładnie to coś co miałem już skodzić pod roboczym tytułem: "Magiczna Przygoda" miałem początek fabuły w formie pamiętnika pewnego mężczyzny "przygodowca" (usunąłem) nie wiem czy kogokolwiek to interesuje mam wsumie dość sporą wizje tego. Ogólnie projekt jest dla dość młodszych odbiorców bo miał być bajkowy.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie wspólny projekt ? Ja mam dość sporo w myślach czegoś co można skodzić dokładnie to coś co miałem już skodzić pod roboczym tytułem: "Magiczna Przygoda" miałem początek fabuły w formie pamiętnika pewnego mężczyzny "przygodowca" (usunąłem) nie wiem czy kogokolwiek to interesuje mam wsumie dość sporą wizje tego. Ogólnie projekt jest dla dość młodszych odbiorców bo miał być bajkowy.

Wśród tej garstki programistów, którzy by chcieli w ogóle robić wspólny projekt, znajdziesz jeszcze mniejszą (jeśli w ogóle) garstkę, która chce pisać grę dla dzieci...

 

Lepiej wymyśl coś co się będzie podobać większości, czyli z dużą ilością krwi, przemocy i innych rzeczy, których nie każdy doświadcza w normalnym życiu :D

 

Bo przecież chyba to nam się podoba w grach ?? Możemy robić coś, czego nigdy byśmy w realnym świecie nie zrobili, a co możemy bezkarnie zrobić w świecie wirtualnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież chyba to nam się podoba w grach ?? Możemy robić coś, czego nigdy byśmy w realnym świecie nie zrobili, a co możemy bezkarnie zrobić w świecie wirtualnym.

Może lepiej poczytaj o świadomym śnieniu ;-)

http://www.astraldynamics.pl/dzial-26,,,.html

http://pl.wikibooks.org/wiki/%C5%9Awiadome_%C5%9Bnienie

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...