Skocz do zawartości
Nakiel

Zgłaszanie nowych projektów

Polecane posty

A ja mam dla Was propozycje udziału w pewnym wydarzeniu w Łodzi, gdzie jednego dnia będziecie mogli spotkać się z wieloma zakręconymi programistami i nie tylko. Każdy z Was będzie mógł wymienić się doświadczeniami ze swoich najnowszych projektów, a do tego posłuchać ciekawych wykładów:

Andrzej Kokociński - Chmury oczami System Center

Paweł Włodarski - Programowanie funkcyjne wkracza do świata Javy

Artur Smolicki - Marketing w wyszukiwarkach, najmniej doceniana forma reklamy w Internecie

Artur Jabłoński – Stać mnie na kawę ze Starbucksa - geolokalizacja w promocji miast i miejsc

Pro School – Business English

Monika Goluch - Skuteczna autoprezentacja podczas rozmowy z przyszłym pracodawcą

Jacek Okrojek - Testowanie aplikacji JavaScript

Do wygrania książki, magazyny branżowe, zniżki na wycieczki zagraniczne, darmowe wejściówki na kręgle, bilety do kina, atrakcyjne gadżety od Partnerów wydarzenia i wiele innych atrakcji – tylko z CareerCon!

Dla 20 wybranych osób bezpłatny udział w warsztacie z Business English ufundowany przez Pro School!

Wstęp na targi jest bezpłatny. Wystarczy rejestracja online: http://careercon.pl/karierait/lodz/rejestracja

Szczegóły na profilu Facebook: www.facebook.com/targikarierait oraz na www.targikarierait.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres: marta.lewandowska@careercon.pl

Targi Kariera IT

Łódź, 14 września

Hotel Holiday Inn,ul. Piotrkowska 229/23

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się