Skocz do zawartości

Guard do EI pomocy ;/


Garot

Polecane posty

Nie znam się na programowaniu a potrzebuje "guarda" do gry Evil Island's

Osoba, która go zrobi zostanie wynagrodzona symbolicznie małą sumką i przyczyni się do powstania gry wolnej od chetów, modów.

 

Evil Island's zapisuje postacie z Multi Playera na własnego kompa. Każda postać to inny plik (można sobie skopiować postać i zmienić jej nick).

Drugi problem to używanie zmodowanych mapek i itemów.

Mapy są w osobnym folderze, tak samo przedmioty.

Największy problem jest w tym że na oficjalnej stronie z gry opublikowany jest program do modów, który edytuje pliki z przedmiotami.

Czyli można sobie wyedytować plik z przedmiotami i z słabej broni zrobić sobie nie pokonanego moda.

 

Jak już pisałem nie znam się na programowaniu, ale wymyśliłem plan działania takiego guarda.

 

Trzeba uniemożliwić odpalenie gry z pliku exe z gry.

1 krok. Usuwa całą zawartość folderu z postaciami i wkleja postacie, które wcześniej gdzieś schował (patrz na punkt 5).

2 krok. Sprawdza czy wszystkie mapy w folderze są zgodne z oryginałami i czy nie ma jakiś innych map w tym folderze.

3 krok. Sprawdza czy wszystkie przedmioty w folderze są zgodne z oryginałami i czy nie ma jakiś innych przedmiotów w tym folderze.

4 krok. Jeżeli wszystko się zgadza to uruchamia grę.

5 krok. Po wyłączeniu gry wycina (lub kopiuje i usuwa) wszystkie postacie (wszystko co się znajduje w folderze z postaciami) do jakiegoś schowanego folderu (takiego by gracz tych plików nie znalazł).

 

Jeżeli by się udało to by było spoko jakby "guard" przesyłał raporty na mojego kompa. (mam zewnętrzna IP)

Gdy wystąpi jakiś problem z plikami (krok 2, 3) to "guard" zastampia wszystkie pliki ich oryginalnymi odpowienikami (jeżeli np. w mapach jakiś plik się nie zgadzał to by usunoł wszystkie pliki z folderu z mapami i by wklejił tam oryginalne. A jeżeli to za wiele to poprostu wyskoczył komunikat "jakiś plik się nie zgadza, zrób to t ti..." (czy coś takiego)

Podczas próby wyłączenia "guarda" wyłącza się gra.

 

Żeby takie coś zrobić to by trzeba było umieć zrobić test spójności plików i automatyczne wycinanie i wklejanie...

Żeby zrobić to: "Podczas próby wyłączenia "guarda" wyłącza się gra." to trzeba by chyba było zrobić dwa procesy guarda. Po wyłączeniu jednego z nich drugi by wyłączał grę.

 

Proszę podawać wszelkie sugestie i pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na necie nikt nie potrafi znaleźć Evil Island's w wersji polskiej. Opublikuje moją wersję w necie, na warezach ;] będzie ona miała już tego guarda. Przy próbie odinstalowania guarda najlepiej jakby usuneło dużo plików w Evil Islands żeby nie dało się go odpalić.

Są clany uczciwych graczy, guard da im gwarancję że kłonkowie ich clanu nie będą oszukiwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) to sie nazywa kradziez, a o zlodziejach mam zdanie takie ze to banda sk***now. Zwlaszcza ci co kradna czyis dorobek i umieszczaja to na warezach

2) Nie dosc ze jestes zlodziejem to do tego zebrakiem, skoro nie umiesz programowac a cos chcesz i to na dodatek chcesz tego uzyc podczas kradziezy to zaplac a "symboliczne wynagrodzenie" zostaw sobie jako kieszonkowe

3) a pozatym mysle ze zglosze ten watek do odpowiedniej sekcji policji, ostatnio bardzo aktywni sie stali

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...