Skocz do zawartości

Szkoła


Max1414

Polecane posty

Jak wszystkim wiadomo rok szkolny się rozpoczął :] ... jak tam wrażenia ze szkoły. Ja teraz poszedłem do liceum i załamka :D Największą kose z maty mamy w szkole... i jeszcze jest naszą wychowawczynią. No ale plusy są tego takie, że będziemy z maty wymiatać :).

 

EDIT: no i chyba szlag trafił moją naukę C++ :]... bo jak przyjde po 8 lekcjach to juz nie mam ochoty na nic ...

Moje projekty: http://wojciechkulik.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wszystko OKa. :) Trzecia klasa gimnazjum - ci sami nauczyciele. :) Generalnie jest luzik, bo lekcji mamy mało. Jeżeli chodzi o kosy, to brak takowych. Moi nauczyciele są luźni i miło się tu do nas chodzi. Kapa jest z mundrukami, bo kolory są do d***. <_>

 

Haha... to szykuj się na liceum (chyba, ze nie masz takich ambicji ;) ) ... to jest nie do porownania... ale atmosfera jest 100x bardziej genialna :)

 

KKKas - a co teraz? studia czy już skończyłeś czy jak:D?

Moje projekty: http://wojciechkulik.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: U mnie przedmioty prawie wcale się nie zmieniły. Piszę prawie, bo dużo nam odjęli (informatyka, technika i plastyka) i kilka nam tam zostało. Ale wcale nie żałuje, bo ocenki przejdą na trzecią klasę, a były bardzo przyzwoite (informatyka: cel :D | technika: bdb :D | plastyka: dst :P).

 

Trochę kapa jest z religią, bo wlicza się do średniej. A to, jak zwykle, podkopie mi całą średnią. Ja tam nie jestem zbyt pilnym uczniem religii - tym bardziej nie zamierzam studiować teologii czy coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz do 3gima poszedlem i nie jest zle jak narazie :) Paradoks jest taki ze w podobna najlepszej klasie mat-inf w wawie nie ma infy w 3 klasie :P cymes gites. mundurki u nas to dlugie spodnie (ekstra pomysl na lato) i koszula na wiechrz. A na pytanie co w zime -no jak to bluze pod koszule :D

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też trzecia gim, no i oczywiście pięknie nie jest :P Jak na wakacje była zamuła i się nic nie chciało to teraz na nic czasu nie ma. A mundurki to oczywiście ideał. Niebiesko zielony kolor :) (To był sarkazm, ten kolor to totalne bezguście).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

 

Poszedlem do 3 gimnazjum i tak:

- zmiana nauczycielki od niemca (looz) na nauczyciela (kosa, tym bardziej ze z niemieckiego nie umiem nic.)

- Jak nam katechetka czytala nowy regulamin zwiazany z wspanialym przedmiotem jakim jest religia to mnie prawie hooj strzelil. (jestem nie wierzacy, starsza nie chce mnie z religii wypisac, nigdy na tej lekcji sie nie modlilem, teraz musze bo pani to nie odpowiada)

- Mundurki... tu nie jest tak zle. Czarn koszulki polo z logiem szkoly. Jesli komus zimno to moze sobie zalozyc bluze z logiem szkoly. Jezeli jeszcze nie jest wystarczajaco cieplo to zakladamy polar z logiem szkoly.

(z tym najwiekszy looz bo reszta ubioru do wybory, czyli nawet w potarganych "portkach" mozna przyjsc. Na dodatek przy zamowieniu nie trzeba bylo sie decydowac na wszystko. Mozna byla wziasc sam podkoszulek bluze bądz polar. Wazne by miec ta jedna rzecz na sobie.)

- Doskwierac mi bedzie brak infy.. Bo Sz. P. Kloc (yeah tak sie nazywa :) ) z wygladu przypomina "slodkiego geja". Obcisly sweterek jeansy, i te ruchy po ktorych mozna wszystko wywnioskowac... :rolleyes: Poza tym mozna by powiedziec ze to nie on uczyl, a my jego.

 

Na koniec powiem ze w wakacje myslalem jakby to bylo fajnie jakby sie juz szkola zaczela. Dopiero 2 dni po wakacjach uswiadomilem sobie co stracilem. Ten tydzien dluzyl mi sie najbardziej ze wszystkich jakie kojaze.

 

Ogolnie... hmm sami podsumujcie bo ja sam nie wiem co o tym myslec.. Potrzebuje jeszcze troche czasu.

 

Pozdrawiam! ;)

 

PS: Sry za ta powiesc. Bez watpienia to najdluzszy moj post na Unit1. :D

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chodze do 2 technikum i jest nawet fajnie (14 lekcji informatyki w tygodniu). Tylko niekidy mozna zajoba dostac jak sie idzie spać o 5 w nocy wstaje o 7 i idize sie na 8 lekcji xD

Ja tam wolę się w domu infy uczyć :D

 

kompustelnik: ja się w trzeciej klasie liceum z religii wypisałem, bo nowy ksiądz zaczął wymagać nauki pierdół z katechizmu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo, ze jestem katolikiem i chodzę regularnie do kościoła, nie jem mięsa w piątki itp. nie popieram tego w jakiej formie jest aktualnie nauczana religia. Wg. mnie to wszystko jest bez sensu, nie ma krzty klimatu, mamy wrzeszczącą babę, która nic nie wie o świecie. Mój kolega z góry zapowiedział, że będzie przychodził na lekcje w czapce, robił sobie jaja (jak zwykle) itp. a pod koniec roku się z religii wypisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja religie miałem bardzo fajną, w 2 liceum nie było nic o Chrześcijaństwie, tylko poznawanie religii jakie są, a w 3 problemy etyczne i co o tym kościół, a dostanie piątki było łatwe, jedno wypracowanie, zaliczenie którejś religii i znajomość podstaw, czyli Wierzę w Boga, Ojcze Nasz, Zdrowaś Mario, 10 i 5 przykazań. Dobrze, że teraz nie chodze do Liceum bo to jaja są żeby religia była wliczana do średniej, jak to ma nauczyć wiary skoro jest przymusowe.

Ja jeszcze mama wolne nie liczac poprawek i są wysoki szanse, że wolne mi się przedłuży za bardzo

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...