Skocz do zawartości

Ostrzeżenia


Brainer
 Share

Polecane posty

Hej! :)

 

Ostatnio oglądając forum KS Ekspert wpadłem na ciekawy pomysł. Ciekawe wydaje się przyznawanie ostrzeżeń przez moderatorów i administratorów użytkownikom. Może można byłoby jakoś zaktualizować skrypt naszego forum tak, żeby dodać tę możliwość? Poza tym, wydaje mi się, że powinniśmy wprowadzić rangę moderatora na to forum, bo z tego co wiem, nie ma ich tu wcale. :P

 

Czekam na opinie! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak troszkę zmienię temat.

Zauważyłem, że my korzystamy ze starzej wersji IPB - konkretnie 2.1.7. Ci z Eksperta mają 2.2.1. Jest tam kilka bajerów, które mi się podobają (np. lepszy wygląd forum). Można w jakiś sposób zmienić skrypt forum bez kupowania dodatkowych licencji? A jeżeli wymagane byłby jakieś płatności, można by zrobić dotacje. Założę się, że niektórzy z nas wyciągnęliby z portfela chociaż 20 zyla i wpłacili na konto Unita. W końcu to chodzi o rozwój naszego kochanego forum! :D

 

Mamy zaczac od ciebie?

 

Czemu akurat ode mnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak troszkę zmienię temat.

Zauważyłem, że my korzystamy ze starzej wersji IPB - konkretnie 2.1.7. Ci z Eksperta mają 2.2.1. Jest tam kilka bajerów, które mi się podobają (np. lepszy wygląd forum). Można w jakiś sposób zmienić skrypt forum bez kupowania dodatkowych licencji? A jeżeli wymagane byłby jakieś płatności, można by zrobić dotacje. Założę się, że niektórzy z nas wyciągnęliby z portfela chociaż 20 zyla i wpłacili na konto Unita. W końcu to chodzi o rozwój naszego kochanego forum! :D

Czemu akurat ode mnie?

 

 

haha zbiorą kasę i przepiją :P :P ... nie no po co się bawić w jakieś podmiany ... dla mnie jest idealnie :P

Moje projekty: http://wojciechkulik.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy sie wypowiadają to ja też rzucę swoje 3gr. Ostrzeżeń nie ma sensu używać bo i tak nie ma tu jakiś ogromnych wandali, a ci którzy są pojawiają się raz na ruski rok. Co do moderowania... Też nie widzę sensu angażowania nowych moderatorów - nie są potrzebni bo aktualnie nie ma jakiegoś syfu na forum. Modzi jakoś sobie radzą ;)

Pozdrawiam,

vo7 (;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Brainer @ czw, 23 sie 2007 - 19:35) Hej! :)

 

Ostatnio oglądając forum KS Ekspert wpadłem na ciekawy pomysł. Ciekawe wydaje się przyznawanie ostrzeżeń przez moderatorów i administratorów użytkownikom. Może można byłoby jakoś zaktualizować skrypt naszego forum tak, żeby dodać tę możliwość? Poza tym, wydaje mi się, że powinniśmy wprowadzić rangę moderatora na to forum, bo z tego co wiem, nie ma ich tu wcale. :P

 

Czekam na opinie! :)

Ostrzeżenia są dla dzieci neostrady, których siedlisko właśnie jest na forum eksperta, banowanie na czas określony, albo blokowanie/usuwanie/przenoszenie do kosza tematów jest dla lepszych serwisów.

Tak, ostrzezenia na wiekszym forum jak FKSE sie sprawdzaja, na tym forum panuje mila atmosfera i nie widze sensu wprowadzania takiego rozwiazania. Mod - tak, czasami sie przydaje :]

4programmers jakoś nie ma ostrzeżeń i żyje :P A nie powiedziałbym, żeby to był mały serwis :] - ma o połowę mniej postów niż kśe, ale to dlatego tam są dobrzy moderatorzy :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenia są dla dzieci neostrady, których siedlisko właśnie jest na forum eksperta, banowanie na czas określony, albo blokowanie/usuwanie/przenoszenie do kosza tematów jest dla lepszych serwisów.

Kolejny raz Jason wykazales sie ignoracja i niewiedza. FKSE to nie jest zadna wylegarnia dzieci neo, wiem, bo sam tam sie udzielam i sa tam 'normalni' ludzie, Ciebie tam nie spotkalem ani razu wiec nie wiem czy cos wiesz o tamtym forum (ale wymadrzac i obrazac (w tym mnie) potrafisz)

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...